PÓŁNAGA Ewa Brodnicka z tajemniczym mężczyzną. Gdy położyła mu rękę na ciele, zaczęło się dziać!

2020-11-26 7:53 PM
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka ostatnie dni spędza wypoczywając za oceanem. Polska bokserka regeneruje siły po tym, jak pod koniec października utraciła pas mistrzowski federacji WBO i przegrała walkę z Mikaelą Mayer. Tym razem „Kleo” zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pozuje przy tajemniczym mężczyźnie…

Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) z pewnością chce jak najszybciej zapomnieć o porażce, jakiej doznała pod koniec października w Las Vegas. Tam 36-letnia pięściarka przegrała na punkty z Amerykanką Mikaelą Mayer (14-0, 5 KO) i poniosła pierwszą porażkę w karierze.

Warto wspomnieć, że nawet wygrana z młodszą o 6 lat rywalką nie pozwoliłaby jej obronić pasa mistrzowskiego federacji WBO w wadze super piórkowej, ponieważ Ewa Brodnicka nie zmieściła się w wymaganym limicie wagowym.

Robert Lewandowski na DZIKIEJ imprezie. W ustach miał FAJKĘ, łapał skąpo ubraną Anię [ZDJĘCIE]

Polka, która znana jest również z tego, że chętnie korzysta z mediów społecznościowych, najwyraźniej nie traci dobrego humoru. Popularna „Kleo” w ostatnich dniach zaczęła publikować na Instagramie zdjęcia ze swojego pobytu w Meksyku.

Joanna Jędrzejczyk KUSI dwiema pomarańczami! Pokazała naprawdę wiele [ZDJĘCIA]

Wcześniej Ewa Brodnicka pokazywała, jak spędza czas na plaży i nad basenem, ubrana w skąpe bikini. Na najnowszej fotce również postanowiła odsłonić dużą część swojego wysportowanego ciała, ale tym razem nie jest sama!

Na zdjęciu 36-latka pozuje do zdjęcia obok mężczyzny, który ma na sobie tylko spodenki i z dumą prezentuje umięśniony tors. Polska bokserka nazywa go zaś swoim… ochroniarzem! - Meksyk podobno niebezpieczny dlatego warto mieć osobistego ochroniarza – podpisała zdjęcie Ewa Brodnicka.

Najman narobił sobie siary w radiu
Najnowsze