Robert Lewandowski na DZIKIEJ imprezie. W ustach miał FAJKĘ, łapał skąpo ubraną Anię [ZDJĘCIE]

2020-11-26 7:21 mil
Robert i Anna Lewandowscy
Autor: Instagram Anna Lewandowska Robert i Anna Lewandowscy

W środowy wieczór Robert Lewandowski przeszedł do historii zrównując się z Raulem pod względem bramek zdobytych w Lidze Mistrzów i pojawiając się na podium tej klasyfikacji. W nocy natomiast jego żona, Anna, udostępniła zdjęcie z imprezy, na której gościł także i kapitan reprezentacji Polski. Okazji do wyluzowania się i uśmiechów nie brakowało!

Nieprawdopodobny rok notuje Robert Lewandowski. Snajperowi na zielonym boisku udaje się w zasadzie wszystko - kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowym. Na jeg Bayern Monachium nie ma mocnych, zaś sam piłkarz okrasza wszystko takimi sukcesami jak ten w potyczce z Salzburgiem, kiedy wpisał się na listę strzelców w Champions League i awansował na podium w historycznej klasyfikacji strzelców.

Tajemniczy ZNAK w "Jeden z dziesięciu"?! Pytanie o Maradonę w dniu jego śmierci. Uczestniczka skołowana

W życiu wszystkich wielkich sportowców, nawet i tych najbardziej profesjonalnych, nie brakuje jednak okazji i czasu, żeby się nieco zrelaksować. Zdjęcie z imprezy u boku swojego męża postanowiła udostępnić na Instagramie żona piłkarza, Anna. Opublikowała je natomiast Ann-Kathrin Goetze, żona wielkiego przyjaciela Lewandowskiego, Mario - obecnie zawodnika PSV Eindhoven. Jak możemy zauważyć z podpisu, zabawa miała miejsce w lutym 2015 roku.

Robert Lewandowski na imprezie z Anią
Autor: Instagram / Ann-Kathrin Goetze Robert Lewandowski na imprezie z Anią

To był z pewnością iście szampański karnawał dla Lewandowskich! Robert rozgrywał wówczas swój pierwszy sezon w barwach Bayernu Monachium i chyba nawet się jeszcze nie spodziewał, jak gigantyczną historię napisze w barwach bawarskiego zespołu. Wszystko na szczęście układało się i układa dalej po jego myśli.

Nitras drwi z premiera. Porównał go do Marcina Najmana!
Najnowsze