Artur Szpilka znokautowany

i

Autor: Mat. własne Artur Szpilka znokautowany

Potężny cios Różańskiego znokautował Szpilkę! Dramatyczne nagranie spod ringu [WIDEO]

2021-05-31 11:09

W niedzielny wieczór w Rzeszowie odbyła się walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Trwała niewiele, bo raptem nieco ponad dwie minuty. Zakończyła się brutalnym ciosem zadanym "Szpili" przez jego rywala. Jeszcze efektowniej wyglądało wszystko z bliskiej perspektywy. Dzięki nagraniu spod ringu wszyscy możemy ujrzeć właśnie w taki sposób, jak efektownie pięściarz Stali Rzeszów posłał rywala na deski.

Emocje w Rzeszowie

Walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim zapowiadała się niezwykle emocjonująco. Obaj pięściarze na szali położyli nie tylko zwycięstwo w prestiżowym pojedynku, ale i - nie ma co ukrywać - także i swoją przyszłość w boksie. Tylko wygrana otwierała bowiem drogę do kolejnych ciekawych propozycji z szerszych środowisk. Powody do zadowolenia może mieć teraz wyłącznie drugi z wymienionych pięściarzy, któremu raptem nieco ponad dwie minuty zabrało posłanie rywala na deski.

Wiemy, co Łukasz Różański powiedział do Artura Szpilki w ringu po nokaucie! Musiało zaboleć

Nokaut

To Łukasz Różański przewrócił się w ringu w niedzielny wieczór jako pierwszy, ale szybko powstał i potem ciosy wyprowadzał już tylko i wyłącznie on sam. Artur Szpilka upadł kilka razy, aż w końcu został znokautowany i sędzia podjął decyzję o zakończeniu walki i przyznaniu triumfu Różańskiego. Sytuacja, która ostatecznie przesądziła o tej sprawie, jeszcze efektowniej wygląda z bliskiej perspektywy. Można zauważyć, jaką moc włożył w cios zwycięski pięściarz i zaobserwować emocje upadającego "Szpili".

Noc z niedzieli na poniedziałek z całą pewnością nie należała do najłatwiejszych w karierze Artura Szpilki. Pięściarz ma teraz o czym myśleć zarówno pod kątem bliższej jak i dalszej przyszłości.W zdecydowanie innym nastroju znajdujes się natomiast Łukasz Różański. Po triumfie w stolicy Podkarpacia spokojnie może zastanawiać się z kim stoczy swoją kolejną walkę, zwłaszcza, że rozbudzone apetyty względem niego będą teraz jeszcze większe, a on sam pozostaje w zawodowym ringu niepokonany.

RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Najnowsze