Potworny nokaut Damiana Jonaka na Tymex Boxing Night 23

i

Autor: Tymex Boxing Promotion Potworny nokaut Damiana Jonaka na Tymex Boxing Night 23

Prawdziwa masakra

Potworny nokaut na gali Tymex Boxing Night 23! Damian Jonak złożył rywala jak scyzoryk, co za cios [WIDEO]

2022-11-18 22:03

Fani boksu w Polsce żyją piątkową galą Tymex Boxing Night 23 w Puławach. Jednym z jej bohaterów był Damian Jonak, który nie zawiódł. Doświadczony pięściarz potwornie znokautował swojego rywala już w trzeciej rundzie! Nestor David Campos długo dochodził do siebie.

Damian Jonak (43-1-2, 22 KO) to jeden z nestorów polskiego boksu, bowiem do piątku stoczył już w ringu 45 walk. 39-latek w czterdziestym szóstym pojedynku ponownie zachwycił kibiców, gdyż podczas gali Tymex Boxing Night 23 w Puławach brutalnie rozprawił się z Nestorem Davidem Camposem (6-4). Tym samym odniósł 43. zwycięstwo w karierze, która nieuchronnie zbliża się ku końcowi. "Bestia" już przed tą walką ogłosił, że w kwietniu przyszłego roku będzie chciał zakończyć karierę jako 40-latek. Jego fani z pewnością będą tęsknić, zwłaszcza że Jonak wciąż prezentuje znakomitą formę.

Damian Jonak brutalnie znokautował rywala na Tymex Boxing Night 23

W ośmiorundowym pojedynku kategorii super średniej polski pięściarz pokazał się ze wspaniałej strony. Od początku pokazywał swoje atuty, a ostateczne żniwo zebrał na początku trzeciej rundy. Wówczas walczący z nim Argentyńczyk nie uchronił się przed potężnym ciosem z prawej ręki, który natychmiast powalił go na deski. Sędzia od razu przerwał walkę, a do ringu weszły służby medyczne. Na szczęście po kilku dłuższych chwilach Campos doszedł do siebie, o czym poinformował będący na miejscu dziennikarz "Super Expressu", Rafał Mandes. 

"Grube KO na gali Tymex Boxing Promotion. Rywal Damiana na szczęście już ok" - napisał na Twitterze prosto z gali "Czas weryfikacji" w Puławach. Poniżej zobaczysz nagranie z brutalnego nokautu Jonaka na Argentyńczyku:

Sonda
Kto jest najlepszym pięściarzem w historii polskiego boksu zawodowego?
Najnowsze