Potworny nokaut w pierwszej rundzie! Wielki talent "uśpił" w niecałe 2 minuty [WIDEO]

2020-02-15 19:19 MSo
Nokaut Ryana Garcii
Autor: Twitter DAZN Nokaut Ryana Garcii

Włączając gale sportów walki, fani liczą na wielkie emocje i efektowne nokauty! Ryanowi Garcii wszyscy wróżą wielką karierę - za sobą ma już dwudziestą walkę, dwudzieste zwycięstwo i siedemnaste przed czasem. Tym razem jego rywal padł już w pierwszej rundzie. Potrzebował do tego niecałych 90 sekund!

Ryan Garcia ma być wielką gwiazdą sportu. Zaledwie 21-letni bokser sięgnął właśnie po mistrzostwo WBC Silver w kategorii lekkiej, nokautując Francisco Fonsecę już w pierwszej rundzie. Efektowny lewy sierp położył przeciwnika do snu. Sędzia nawet nie zaczynał liczyć, a od razu przerwał pojedynek. Cios Garcii miał wielką siłę!

Inne ujęcie na swoim Twitterze pokazała stacja DAZN. Platforma udostępniła za pośrednictwem mediów społecznościowych wideo spod ringu. Na nim dokładnie widać, jak szybkim ciosem dysponuje Garcia. Wielki pięściarski talent już niedługo może powalczyć o znacznie istotniejsze mistrzostwo świata.

Po walce w ringu twarzą w twarz stanęli Garcia z Devinem Haneyem. Ten drugi jest obecnym mistrzem świata WBC w kategorii lekkiej. Obaj są rówieśnikami, którzy wielokrotnie mierzyli się ze sobą podczas amatorskiej kariery. Tym razem jednak ich pojedynek miałby dużo większe znaczenie.

Na szali nie stałby bowiem tylko mistrzowski pas jednej z czołowych federacji bokserskich, ale także utrata przez jednego z nich statusu niepokonanego. Garcia triumfował dwudziestokrotnie, na koncie Haneya znajdują się natomiast 24 zwycięstwa.

Najnowsze