Przerażający wypadek mistrza świata! Bokser roztrzaskał auto warte miliony! [WIDEO]

2019-10-10 15:49 KG
Rozbite auto boksera
Autor: Twitter/Alan Scaia

Za sukcesami sportowymi stoją ogromne pieniądze. Sportowcy nie oszczędzają i często inwestują w szybkie samochody, które kosztują krocie. Były mistrz świata w boksie Floyd Mayweather Jr. posiada w swoim garażu kolekcje kilkunastu luksusowych samochodów o wartości kilkuset milionów dolarów. Takie samochody posiadają ogromną moc i szybkość, co często gubi sportowców i prowadzi do wielu tragedii. Przekonał się o tym mistrz świata Errol Spence Jr.

Czwartkowej nocy mistrz świata wagi półśredniej WBC i IBF Errol Spence Jr. uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym i jest w poważnym stanie. Około 3 nad ranem czasu miejscowego w Dallas jego pędzące Ferrari wypadło z drogi. Według śledczych pięściarz wypadł z pojazdu, prawdopodobnie nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Został przewieziony do szpitala i obecnie znajduje się na intensywnej terapii. Policja twierdzi, że samochód pięściarza jest jedynym uczestniczącym w wypadku.

Errol Spence Jr. jest jednym z najlepszych pięściarzy świata bez podziału a kategorie wagowe. 29 września tego roku udanie bronił mistrzowskich pasów w walce z Shwanem Porterem. Bilans mistrza świata wynosi 26 zwycięstw i 0 porażek.

Najnowsze