Łukasz Różański i Oscar Rivas

i

Autor: Łukasz Różański/archiwum prywatne Łukasz Różański i Oscar Rivas na stadionie w Cali

Różański promuje walkę o pas mistrza świata. Face to face na stadionie w Kolumbii w obstawie żołnierzy

2022-04-28 15:51

To już oficjalna wiadomość - Łukasz Różański 13 sierpnia powalczy o pas mistrza świata federacji WBC w wadze bridger. Rywalem Polaka będzie obrońca tytułu i pupil miejscowych kibiców Oscar Rivas. Panowie od trzech dni promują walkę w Kolumbii. W czwartek w eskorcie żołnierzy spotkali się na stadionie w Cali, z trybun którego ich pojedynek ma obejrzeć około 50 tysięcy kibiców.

Pas WBC to marzenie Różańskiego z dzieciństwa i w sierpniu pięściarz z Rzeszowa będzie mógł je spełnić. Polak dotychczas boksował w wadze ciężkiej, ale w zeszłym roku, gdy wspomniana federacja wprowadziła nową kategorię, Różański zdecydował się na zmianę i dzięki temu lada moment powalczy o tytuł mistrza świata.

Fury potwierdza zakończenie kariery! Stanowcze słowa mistrza świata, nie pozostawił złudzeń

Różański od kilku dni przebywa w Kolumbii, gdzie na całego trwa promocja jego pojedynku z Rivasem. Od wtorku pięściarze biorą udział w konferencjach prasowych i spotkaniach z mediami.

W czwartek zawodnicy zamienili z kolei Bogotę na Cali i spojrzeli sobie głęboko w oczy na stadionie, na którym dojdzie do ich starcia. Trybuny mogą pomieścić ponad 40 tysięcy kibiców, ale jeśli doliczymy do tego dodatkowe miejsca wokół ringu na murawie, to pojedynek o pas będzie mogło obejrzeć około 50 tysięcy fanów.

Na stadionie w Cali Różańskiemu i Rivasowi towarzyszyli uzbrojeni po zęby żołnierze. Polak zapewnił nas jednak, że na miejscu jest jak najbardziej bezpiecznie.

Różański pobije się o pas mistrza świata! "Nie jestem na straconej pozycji" [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Łukasz Różański będzie mistrzem świata w nowej kategorii wagowej bridger?
RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Najnowsze