Canelo Alvarez znokautował Amira Khana

i

Autor: YouTube

Saul Alvarez ROZBIŁ Amira Khana! Canelo NOKAUTUJE [WIDEO]

2016-05-08 18:02

Saul Alvarez kontra Amir Khan - tę walkę zapowiadano jako wielki hit w Las Vegas i fani boksu rzeczywiście nie zawiedli się. Eksperci przewidywali, że będzie to zderzenie szybkości Khana z brutalną siłą Canelo. Brytyjczyk zaczął świetnie, ale z czasem słabł i w końcu potężny prawy cios rudowłosego Meksykanina powalił go i zakończył pojedynek. Zobacz, jak Canelo znokautował Khana. Mamy WIDEO.

Pierwsze rundy neleżały do Amira Khana. Szybszy i bardziej ruchliwy Brytyjczyk zadawał błyskawiczne ciosy, z którymi Canelo Alvarez nie mógł sobie poradzić. Cierpliwy Meksykanin w końcu zaczął trafiać swoimi potężnymi bombami na ciało, odbierając energię słabszemu fizycznie rywalowi. Aż wreszcie w szóstej rundzie potężny prawy sierpowy Canelo wylądował na szczęce Khana. Efekt był straszny - Brytyjczyk padł jak ścięty i było po walce. Sędzia nawet nie liczył powalonego boksera. Khan wyglądał na tak zamroczonego, że jego pogromca wyraźnie zmartwił się o jego zdrowie.
- Teraz dawajcie mi Gołowkina! - domagał się w ringu po wygranej walce Canelo Alvarez. Zobaczcie WIDEO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze