Sylwia Dekiert

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express Sylwia Dekiert typuje mecz Polska - Szwecja

Fani są zachwyceni

Sylwia Dekiert błyszczała na gali KnockOut Boxing Night. Przyciągała uwagę bielutką kreacją, co za szyk

2022-08-06 10:10

Sylwia Dekiert to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Dziennikarka TVP Sport tym razem wybrała się na galę KnockOut Boxing Night 23 w Mrągowie, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Dekiert znów zachwyciła urodą i piękną kreacją – tym razem postawiła na biel.

Sylwia Dekiert od lat towarzyszy kibicom śledzącym sportowe zmagania na antenie TVP Sport. Słynna dziennikarka często pojawia się w studiu, ale nierzadko wybiera się także „w teren”. Pasjonatka sportu w miniony piątek znalazła się w studiu TVP Sport na gali KnockOut Boxing Night 23 w Mrągowie.  Kibice, którzy nie mieli okazji oglądać gali, mogli cieszyć oczy urodą dziennikarki w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się ona paroma zdjęciami z Mrągowa. Fani byli zachwyceni biała kreacją Sylwii Dekiert.

Robert Lewandowski porozmawiał na ten temat z Depayem! Holender jasno odpowiedział Polakowi

Zobacz zdjęcia Sylwii Dekiert z gali Ekstraklasy. Kliknij w galerię poniżej:

Sylwia Dekiert w krótkiej sukience błyszczała na gali bokserskiej

Dziennikarka TVP Sport już nie raz zachwycała fanów swoimi kreacjami. Tym razem znów postawiła na biel, którą widujemy u niej bardzo często. Krótka sukienka w tym kolorze przy takich upałach jest wyborem niemalże oczywistym.

Władze Premier League podjęły zaskakującą decyzję! Jeden gest budził wielkie emocje, postanowiono zareagować

Zdjęcia udostępnione przez Sylwię Dekiert wywołały falę pozytywnych komentarzy. Wielu Internautów wychwalało urodę dziennikarki „Sylwia, Ty to jednak petarda jesteś.”, „bardzo piękna kobieta z Ciebie”, „Pani Sylwia top” pisali fani pod zdjęciem Dekiert.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze