Robert Lewandowski, Joan Laportaa

i

Autor: Instagram / _rl9 Robert Lewandowski, Joan Laportaa

Lewandowski w Barcelonie

Robert Lewandowski porozmawiał na ten temat z Depayem! Holender jasno odpowiedział Polakowi

2022-08-06 9:57

Robert Lewandowski po ośmiu latach pobytu w Bayernie Monachium postanowił zmienić otoczenie i przeniósł się do Barcelony. Polak podczas prezentacji został przyjęty przez rzesze fanów i widać, że będzie mógł liczyć na ich wsparcie podczas występów. Wszystkich przed przywitaniem napastnika zastanawiało, czy dalej będzie występował z numerem "9" na koszulce, bo przez ostatni sezon należał on do Memphisa Depaya.

Barcelona zapłaciła za Roberta Lewandowskiego 45 mln euro plus 5 mln zmiennych. Polak nie został od razu zaprezentowany na Camp Nou przez władze klubu, wszystko przez tournée w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywała cała drużyna rozgrywając mecze przed zbliżającym się początkiem sezonu. Jeden z najlepszych napastników na świecie rozegrał już w barwach "Dumy Katalonii" trzy mecze z drużyną: Realu Madryt, Juventusu oraz New York Red Bulls, jednak jeszcze nie wpisał się na listę strzelców w żadnym ze spotkań. Przed inaugurującym sezon 2022/2023 pojedynkiem z Rayo Vallecano, na podopiecznych Xaviego czeka jeszcze potyczka z meksykańskim zespołem U.N.A.M.

Robert Lewandowski skomentował swoją prezentację. Jedno zdanie wystarczyło, ważny przekaz

Sonda
Co sądzisz o transferze Roberta Lewandowskiego?

Już wiadomo z jakim numerem zagra Robert Lewandowski! Polak zabierze numer Depayowi

"Lewy" podczas prezentacji na Camp Nou został przedstawiony z numerem, który towarzyszył mu podczas przygody w Bayernie Monachium. Wszyscy kibice byli ciekawi, jak się potoczy ta sprawa, ze względu na to, że przez ostatni sezon z "9" na plecach grał Memphis Depay. Polak chciał porozmawiać na samym początku o tej sytuacji z Holendrem. - Jeśli chodzi o numer, to osobiście rozmawiałem w tej sprawie z Memphisem. Pomimo ustaleń klubu dotyczącego mojego numeru na plecach, to ja jednak też chciałem porozmawiać z samym Memphisem. Powiedział, że to rozumie i nie ma z tym problemu. To też było dla mnie ważne, żeby wyjaśnić sytuację i przede wszystkim żeby między nami nie było jakichś niewyjaśnionych sytuacji - przekazał kapitan reprezentacji Polski.

Władze Premier League podjęły zaskakującą decyzję! Jeden gest budził wielkie emocje, postanowiono zareagować

Sam prezes Barcelony - Joan Laporta przyznał, że Depay nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia i numer "9" wraz z przyjściem Lewandowskiego zmienił swojego właściciela. Mimo wszystko, Polak świetnie się zachował rozmawiając na ten temat z Holendrem.

Reprezentant Polski przedłużył kontrakt z klubem! Golkiper zostaje we Włoszech, został doceniony

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze