Robert Lewandowski, Joan Laportaa

i

Autor: Instagram / _rl9 Robert Lewandowski, Joan Laportaa

Wzruszająca chwila

Robert Lewandowski skomentował swoją prezentację. Jedno zdanie wystarczyło, ważny przekaz

2022-08-05 22:28

Robert Lewandowski został zaprezentowany na Camp Nou. Tym razem wszystko odbyło się z należytą pompą, a wszystkiemu przyglądało się kilkadziesiąt tysięcy fanów „Dumy Katalonii”. Wyjaśniła się już sprawa numeru Polaka, który będzie występował z dobrze sobie znaną „9” na plecach, którą odstąpił mu Memphis Depay. Polak skomentował całe wydarzenie na Instagramie jednym, ale bardzo wymownym zdaniem.

Wielkimi krokami zbliża się start ligi hiszpańskiej, który będzie wyjątkowy dla polskich fanów oczywiście ze względu na Roberta Lewandowskiego. Pierwszy polski piłkarz w FC Barcelona, zwłaszcza o takiej klasie piłkarskiej, rozbudza wyobraźnię, choć warto podkreślić, że „Duma Katalonii” na tę chwilę wciąż… nie może zarejestrować Polaka. Mamy nadzieję, że wszystko rozwiąże się przed 13 sierpnia, czyli przed pierwszym meczem FC Barcelona w LaLiga w sezonie 2022/2023.  Emocje związane z prezentacją Lewandowskiego na Camp Nou, która odbyła się w piątek, 5 sierpnia, z pewnością były duże również dla samego piłkarza. Polski napastnik skomentował wszystko krótkim wpisem na Instagramie.

Barcelona nie może zarejestrować Lewandowskiego! LaLiga znów odmówiła, czas ucieka

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Robert Lewandowski z ważnym przekazem po prezentacji na Camp Nou

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego przeciągała się przez wiele tygodni, ale w końcu znalazła swój finał. Teraz doszło do prezentacji i jesteśmy krok od zobaczenia Lewego w oficjalnym meczu w Barcelonie, co dla wielu mogło być nie do pomyślenia. Wszyscy liczą na to, że Polak stanie się nową gwiazdą „Blaugrany” i utrzyma swoją dyspozycję strzelecką, jaką prezentował w Bayernie.

Lewandowski zagra z Messim w jednym klubie?! Gwiazdor nie ma wątpliwości, wszystko jest możliwe

To, jak ważny ten transfer był dla samego zawodnika, możemy zobaczyć m.in. na Instagramie. Tam Lewandowski udostępnił zdjęcie z prezentacji, podpisane bardzo wymownym zdaniem, które można odczytać również jako przekaz do innych. – Nigdy nie przestawaj marzyć – napisał Lewy pod zdjęciem z Joanem Laportą, prezydentem FC Barcelona.

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze