Robert Lewandowski, Leo Messi

i

Autor: AP Robert Lewandowski, Leo Messi

Wielki powrót

Lewandowski zagra z Messim w jednym klubie?! Gwiazdor nie ma wątpliwości, wszystko jest możliwe

2022-08-05 17:44

Robert Lewandowski został po raz drugi zaprezentowany jako piłkarz Barcelony – tym razem wszystko odbyło się na Camp Nou, a Polak wystąpił już z numerem 9. Fani liczą na to, że Robert Lewandowski stanie się taką gwiazdą, jaką był w Bayernie i będzie prowadził swój nowy zespół do kolejnych triumfów. Na Camp Nou wciąż jednak tęsknią za Messim i jeden z byłych gwiazdorów FC Barcelona, Cesc Fabregas, jest przekonany, że legendarny Argentyńczyk jeszcze wróci i zagra w jednej drużynie z Lewandowskim.

Robert Lewandowski już niedługo zadebiutuje w oficjalnym meczu swojego nowego klubu. Oczekiwania wobec Polaka są ogromne, co widać choćby po meczach towarzyskich – w trzech rozegranych meczach nie zdobył on jeszcze żadnej bramki, co jest szeroko komentowane, choć to tylko sparingi. Choć wielu oczekuje, że Lewandowski stanie się nowym liderem zespołu, to wciąż kibice Barcelony tęsknią także za Messim – legendą klubu i całej dyscypliny. Niewykluczone, że Argentyńczyk i Polak będą mieli jeszcze szansę zagrać razem w Barcelonie. Przekonany, że tak będzie, jest Cesc Fabregas, który grał z Messim przez trzy sezony.

Polak pobity i okradziony w Barcelonie! Przyjechał dla Lewandowskiego, a wylądował w szpitalu, przerażające doniesienia

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Lewandowski i Messi zagrają razem? Fabregas zabrał głos

Cesc Fabregas w przeszłości grał w takich klubach jak Chelsea, Arsenal czy właśnie FC Barcelona, z którą zdobył tytuł mistrza Hiszpanii i Puchar Króla. Przez trzy lata występował on u boku Leo Messiego, najlepszego piłkarza w historii „Dumy Katalonii”. Teraz zawodnik (i jednocześnie współwłaściciel) włoskiego Como wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu Messiego do Barcelony. – Jako wychowanek tego klubu mam nadzieję, że to się stanie. Został mu tylko rok w Paris Saint Germain. To marzenie nie tylko klubu, ale także fanów. I właśnie jako kibic Barcelony o tym mówię – stwierdził Fabregas.

Robert Lewandowski szczerze o rywalizacji z Realem. Padły ważne słowa, chce tego dokonać

Taki scenariusz nie jest wcale wykluczony. O chęci powrotu Messiego wypowiadał się także prezes Joan Laporta oraz trener Barcelony, Xavi, który także występował z Argentyńczykiem na boisku. Gdyby Messi przyszedł za rok, po wygaśnięciu kontraktu z Messim, to najpewniej Lewandowski miałby szansę zagrać u boku legendy Barcelony.

Najnowsze