Robert Lewandowski - prezentacja w Barcelonie

i

Autor: Barca.tv / ZRZUT EKRANU Robert Lewandowski - prezentacja w Barcelonie

Konferencja prasowa Lewandowskiego

Robert Lewandowski szczerze o rywalizacji z Realem. Padły ważne słowa, chce tego dokonać

2022-08-05 14:29

Robert Lewandowski został już zaprezentowany na Camp Nou w piątek 5 sierpnia. Polak oficjalnie przywitał się z kibicami, za każdym razem towarzyszyło mnóstwo okrzyków i oklasków z trybun. 33-latek pokazał swoje umiejętności podbijając piłkę, a następnie zagrał w "dziadka" z piłkarzami akademii. Po prezentacji "Lewy" pojawił się na konferencji prasowej,

Robert Lewandowski został przywitany przez 57 tysięcy kibiców, Polak został przedstawiony przez prezesa Barcelony - Joana Laporta. Były piłkarz Bayernu Monachium został fantastycznie przyjęty przez wszystkich zebranych na Camp Nou. Na prezentacje "Lewego" wszyscy kibice czekali, jak na szpilkach, mówi się, że to właśnie kapitan reprezentacji Polski pomoże "Blaugranie" ponownie zdobywać wiele tytułów. 33-latek oprócz podpisania plakatu ze swoim wizerunkiem, który trafi na aukcję pokazał swoje umiejętności z piłką przy nodze, a także zagrał z piłkarzami akademii w "dziadka", wyjaśniło się także, że Polak będzie występował z numerem "9" na plecach.

Robert Lewandowski zaprezentowany na Camp Nou! Masa kibiców i wzruszające sceny!

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?

Lewandowski odniósł się o przyszłej rywalizacji z Realem Madryt. - Jestem gotowy, aby mierzyć się z Realem Madryt. W ostatnim sezonie odnieśli wielkie sukcesy, ale teraz będziemy chcieli ich pokonać, choć będzie to trudne. W każdy weekend i na każdy mecz Ligi Mistrzów będziemy wychodzić z chęcią zwycięstwa. Nie myślę o Realu i o Benzemie, to świetny napastnik i jest tutaj od lat, ale ja skupiam się na sobie - powiedział napastnik.

Oficjalnie! Wiadomo, z jakim numerem będzie grał Robert Lewandowski! Koniec niepewności

Polak zdradził też, jak się czuł po pierwszej rozmowie z Xavim. - Parę minut po pierwszej rozmowie z Xavim znałem jego idee co do zespołu i co do mnie. Dokładnie zrozumiałem jego pomysł, taktykę, sytem. Poczułem to połączenie - przyznał kapitan reprezentacji Polski.

Wyciągnęli wideo ze Zbigniewem Bońkiem w szałowych skarpetkach. 66-latek wyczyniał w nich cuda

Super Sport - 18.07 - Robert Lewandowski
Listen to "Oceniamy pierwsze mecze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie." on Spreaker.
Najnowsze