Robert Lewandowski

i

Autor: screen/youtube.com/FC Barcelona

Prezentacja Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zaprezentowany na Camp Nou! Masa kibiców i wzruszające sceny!

2022-08-05 13:08

Robert Lewandowski został już zaprezentowany jako najnowszy nabytek Barcelony! Zawodnik reprezentacji Polski wziął udział w specjalnej ceremonii powitania na stadionie Camp Nou w piątek 5 sierpnia 2022 roku. Przywitaniu piłkarza towarzyszył aplauz tłumów kibiców, a sam Lewandowski nie dość, że przemówił do fanów w języku katalońskim, to jeszcze zaprezentował swoje umiejętności z piłką przy nodze. Tak dużego eventu z Polakiem w roli głównej nie doświadczymy jeszcze przez bardzo długi czas!

Robert Lewandowski został zaprezentowany przez włodarzy FC Barcelony! Napastnik reprezentacji Polski wziął udział w specjalnej ceremonii na stadionie Camp Nou w piątek 5 sierpnia 2022 roku i oficjalnie przywitał się z fanami hiszpańskiego klubu. Na stadionie nie brakowało rzeszy kibiców, która przywitała się z Polakiem i chciała na własne oczy zobaczyć, jak prezentuje się najnowszy nabytek "Blaugrany". Lewandowski w trakcie swojej prezentacji nie zawiódł i zewsząd towarzyszyły mu okrzyki i oklaski. Widać, że w Polaku pokładane są wielkie nadzieje.

Robert Lewandowski przywitał się z kibicami na Camp Nou. Wrzawa na stadionie

Prezentacja Lewandowskiego była wydarzeniem, na które kibice Barcelony czekali z wielkim utęsknieniem. Klub, zaczynając sprzedaż wejściówek na prezentację, musiał liczyć się z wielkim zainteresowaniem i był zmuszony do zwiększenia puli biletów. Ostatecznie, wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć Polaka na własne oczy, który, ku uciesze tłumu, przywitał się z fanami w języku katalońskim. Po podpisaniu plakatu ze swoim wizerunkiem zawodnik reprezentacji Polski poodbijał piłkę, pograł w "dziadka" z piłkarzami akademii, a także zrobił sobie zdjęcie z członkami swojej rodziny, w tym żoną, Anną Lewandowską. Patrząc na entuzjazm fanów, jesteśmy przekonani, że Robert Lewandowski będzie miał kibiców, którzy będą go wspierać na każdym możliwym polu. Aby zobaczyć zdjęcia z oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie, przejdź do galerii poniżej.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Lewandowski kopnął jeszcze piłkę na trybuny i pożegnał się z kibicami!

Robert Lewandowski pozuje teraz przy ściance ze swoim nazwiskiem. 

Na stadionie obecna jest także Anna Lewandowska, która ucałowała piłkarza reprezentacji Polski po rundzie honorowej. 

Trwa właśnie runda honorowa Polaka wzdłuż murawy Camp Nou.

Lewandowski pograł jeszcze w "dziadka" z młodymi piłkarzami z akademii.

Teraz jesteśmy świadkami podbijania piłki przez Roberta Lewandowskiego! 

- Mam nadzieję, że wygramy w trakcie sezonu kilka trofeów - powiedział Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski przywitał się z kibicami Barcelony po hiszpańsku! - Hola Cules! - tak brzmiały słowa napastnika reprezentacji Polski! 

Prezydent Barcelony dziękuje Piniemu Zahaviemu, za wzięciem udziału w negocjacjach, które pozwoliły pozyskać Lewandowskiego z Bayernu.

- Witamy Roberta Lewandowskiego w Barcelonie - powiedział prezydent klubu do kibiców zgromadzonych na trybunach! 

Laporta przekazał Lewandowskiemu kartę członkowską klubu! Chwilę później Polak podszedł do plakatu ze swoim wizerunkiem i go podpisał! 

Polak ma numer 9 na plecach! Wiemy już, że właśnie z tym numerem będzie występował w klubie! 

ROBERT LEWANDOWSKI WYCHODZI NA BOISKO JAKO PIŁKARZ BARCELONY! 

Kibice skandują nazwisko Lewandowskiego! 

Tak wyglądają trybuny! 

- Przejście Lewandowskiego oceniam na 10 w skali 10/10 - powiedziała jedna z fanek obecnych na prezentacji.

Witamy w relacji live z prezentacji Lewandowskiego! Kibice już tłocznie pojawiają się na Camp Nou, jednak jak zauważyli prowadzący, jeszcze żaden z nich nie ma koszulki z nazwiskiem Polaka na plecach! 

Witamy w relacji live z prezentacji Roberta Lewandowskiego. Początek uroczystości na Camp Nou o godzinie 12:30, zapraszamy serdecznie! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze