Michał Owca WK Owczarzak, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski

i

Autor: YouTube ZRZUT EKRANU / Materiały prasowe HIGH League Michał "Owca WK" Owczarzak, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski

Szczere wyznanie gwiazdy High League. "pashaBiceps" nawiedza swojego rywal w snach

2022-02-03 14:52

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski nawiedza swojego przeciwnika w snach przed galą High League 2. Michał "Owca WK" Owczarzak przyznał to w rozmowie z "Super Expressem", ale jego dziewczyna... nie ma mu tego za złe! Wyjaśnienie jest bardzo proste.

Starcie dwóch wielkich zawodników szykuje się na gali HIGH League 2. Trenujący od lat sporty siłowe Michał „Owca” Owczarzak zmierzy się z graczem komputerowym, Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim. - Przyznaję się bez bicia, że mój rywal śni mi się więcej niż moja dziewczyna – mówi wprost „Owca”.

High League 2: Owca WK vs pashaBiceps w walce wieczoru

Owczarzak nie ma jednak problemów ze strony swojej ukochanej, Kai. - Uznaje, że chyba musi tak teraz być przed walką, żeby wypadła na moją korzyść – uspokaja popularny YouTuber. „Owca”, który słynie z nienagannej sylwetki, w klatce na pewno nie da się ogolić z wygranej. - Skupiam się na sobie. Klatka wszystko zweryfikuje – uśmiecha się Owczarzak, przyznając, że o taktyce przy takim doświadczeniu trudno mówić!

NIE PRZEGAP! "Fagata" podstępnie nie pokazuje umiejętności przed HIGH League 2? Lexy Chaplin szykuje się na niespodziankę

„Owca” znany z ekipy Warszawskiego Koksa nie mógł nie odnieść się do zadymy z udziałem Denisa Załęckiego i Alana Kwiecińskiego z „Rundek”, programu organizacji High League. - Widziałem tę awanturę! Ludzie, którzy chcą zobaczyć naszą walkę robią to z innych powodów niż taki, że mielibyśmy konflikt. Po co psuć drugi telewizor? - mówił z uśmiechem „Owca WK”.

Gala High League 2 w sobotę, 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie! Transmisja w systemie PPV na HighLive.net!

pashaBiceps mógł się mierzyć z Owcą WK TRZY razy: Oby pojawił się w klatce!
Najnowsze