Takiego Andrzeja Gołoty jeszcze nie widzieliście! Żona zdradziła wielki sekret boksera, tego nie wiedzieli nawet najwięksi fani

2022-05-15 8:13
Andrzej Gołota
Autor: Andrzej Lange/Super Express Andrzej Gołota

Andrzej Gołota jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom polskiego sportu. Okazuje się, że legendarny bokser ma pewien sekret, który został wyjawiony przez jego żonę na mediach społecznościowych. Takiej odsłony kultowego pięściarza jeszcze nie widzieliście, zdjęcie mówi wszystko!

Andrzej Gołota od lat wiedzie bardzo spokojne i udane życie u boku małżonki Marioli w Chicago. Ukochana pięściarza bardzo często pokazuje na swoich mediach społecznościowych, jak wygląda życie pary w Stanach Zjednoczonych, przy okazji odsłaniając sekrety życia boksera. Okazuje się, że były reprezentant Polski w boksie ma pewną pasję, która dopiero teraz wyszła na jaw. Tego o sportowcu nie wiedzieli nawet jego najwięksi fani.

Dojdzie do wielkiego rewanżu między Błachowiczem a Teixeirą? Brazylijczyk powiedział o swoich planach, musi spełnić jeden warunek

Andrzej Gołota ma wielką pasję, która do tej pory była wielkim sekretem. Jego żona wszystko zdradziła

Okazuje się, że legendarna postać polskiego sportu jest zawziętym kibicem piłki nożnej, a szczególnie drużyny Chicago Fire, występującej w Major League Soccer. Polski bokser pojawił się przy okazji spotkania "Strażaków" z drużyną FC Cincinnati, które zostało przegrane przez ekipę z "Wietrznego Miasta" 1:2. Wartym odnotowania jest fakt, że całość spotkania w barwach gospodarzy rozegrał Gabriel Słonina, który ma być powołany na czerwcowe mecze reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów UEFA.

Smutne słowa Marka Papszuna po utracie szans na mistrzostwo Polski. Powiedział o bólu, liczy już tylko na jedno

Aby zobaczyć, jak zmieniał się Andrzej Gołota, przejdź do galerii poniżej.

Andrzej Gołota może liczyć na uwielbienie fanów. Nie spodziewali się takiego zdjęcia pięściarza

Fani, widząc zdjęcie Andrzeja Gołoty w koszulce Chicago Fire, nie mogli ukryć zdziwienia, ale także zachwytu. Życzą pięściarzowi, aby ten zachowywał wielką aktywność, jak też pogodę ducha.

- Andrew nie przestawaj być aktywnym człowiekiem . Masz moc i  charyzmę. Pozdrawiam - napisał jeden z miłośników Andrzeja Gołoty na zdjęciu opublikowanym na mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze