Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

To był wyjątkowy dzień dla Andrzeja Gołoty. Zmieniło się wszystko, a żona zdradziła prywatne szczegóły

2022-06-27 23:02

Andrzej Gołota przez lata cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów. Nie brakowało kibiców, którzy specjalnie w środku nocy wstawali, by śledzić walki legendy boksu w Stanach Zjednoczonych. Do dzisiaj "Andrew" budzi ciepłe uczucia wśród rodaków. Nic dziwnego, że kolejne rewelacje opublikowane przez jego żonę zyskały popularność. Tym razem Mariola Gołota przedstawiła szczegóły wyjątkowego dla nich dnia.

Andrzej Gołota przez lata rozbudzał nadzieje polskich kibiców boksu. Wielu ekspertów widziało w nim kandydata do tytułu mistrza świata w królewskiej kategorii ciężkiej. Niestety, ostatecznie zawsze czegoś mu brakowało i nigdy nie wspiął się na absolutny szczyt w pięściarskim świecie. To nie zmieniło stosunku fanów. Do dzisiaj Gołota wzbudza wielkie zainteresowanie, a o kontakt z zainteresowanymi dba jego żona. Mariola Gołota regularnie publikuje na Instagramie wiadomości z życia prywatnego, co pozwala na bieżąco śledzić poczynania byłego pięściarza. Tym razem wybranka serca "Andrew" opisała szczególny dzień dla małżeństwa. Wtedy wszystko się zmieniło, a kariera Gołoty wyraźnie przybrała na tempie.

Padniecie po zobaczeniu, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości! Tego szczegółu nie da się odzobaczyć, prawdziwy hit

Wyjątkowy dzień dla Andrzeja Gołoty

Mariola Gołota opublikowała fotkę, która pokazuje jak zaczynał wielką karierę jej mąż. Nie jest tajemnicą, że w boksie najwięcej sławy i pieniędzy można było zarobić, wyjeżdżając do Stanów Zjednoczonych. Z takiej oferty postanowił skorzystać idol polskich kibiców. Przedstawiany jako brązowy medalista olimpijski Andrzej Gołota po raz pierwszy, według relacji żony, za Wielką Wodą zawalczył w Wisconsin.

Rywalem "Andrew" był Lyle McDowell, którego opisano na plakacie jako "Nadzieję wagi ciężkiej z Milwaukee". Wtedy zapewne nikt nie spodziewał się, jak wielu emocji dostarczą występy Andrzeja Gołoty w ringu. Jednak on i jego najbliżsi bardzo przeżywali ten dzień. Tym bardziej, że przyszłość pokazała, że decyzja o wejściu do amerykańskiego ringu znacząco odmieniła życie rodziny Gołotów.

Ważny dzień w życiu syna Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV! Siłacz pokazał zdjęcie z partnerką oraz dzieckiem i się zaczęło

Mariola Gołota nie pamięta pierwszej walki męża

W opisie przy fotce, od której 30 lat minęło w lutym, Mariola Gołota przyznała, że niezwykle emocjonalnie podchodziła do sportowego wyzwania życiowego partnera. "Trzydzieści lat temu dzisiaj, Andrzej zadebiutował na profesjonalnym ringu. Nie pamiętam drogi do Wisconsin ani nawet samej walki. Pamiętam natomiast każdą osobę, która była z nami tego dnia" - napisała na Instagramie żona Andrzeja Gołoty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze