Artur Szpilka

i

Autor: GROMDA Artur Szpilka

Padniecie po zobaczeniu, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości! Tego szczegółu nie da się odzobaczyć, prawdziwy hit

2022-06-27 15:40

Artur Szpilka to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce i ciężko wyobrazić sobie fana sportów walki, który nie wiedziałby, jak wygląda jedna z największych gwiazd federacji KSW. Nietrudno się jednak domyślić, że "Szpilę" nie zawsze charakteryzowały liczne tatuaże oraz brak włosów. W młodości Artur Szpilka prezentował się zupełnie inaczej, a jeden szczegół robił ogromną różnicę.

Odkąd Artur Szpilka zadebiutował nie tylko w federacji KSW, ale również w formule MMA, mierząc się podczas KSW 71 z Siergiejem Radczenko, pięściarz stał się jeszcze bardziej aktywny w mediach społecznościowych, niż do tej pory. Po wygranej z Ukraińcem w swoim debiucie w nowej federacji, "Szpila" postanowił otworzyć się przed swoimi fanami i pokazać, jak wyglądał jeszcze paręnaście miesięcy temu, kiedy "dorobił się" sporego brzuszka. Teraz gwiazdor federacji KSW postanowił pójść o krok dalej i pokazać swoim fanom, jak wyglądał w latach swojej młodości. A wyglądał zupełnie inaczej, niż obecnie. 

Znowu zapytali Kamilę Wybrańczyk o dziecko. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał, Kamiszka" wypaliła bez wahania

Tak Artur Szpilka wyglądał w młodości! Zdjęcie gwiazdy KSW to prawdziwy hit, jeden szczegół przyciąga szczególną uwagę

Obecnie jednymi z charakterystycznych znaków Artura Szpilki jest brak włosów oraz liczne tatuaże, które zdobią jego ciało. Pięściarz, który zasilił niedawno szeregi KSW ma nawet takie, które przedstawiają jego ukochane psy. Nietrudno się domyślić, że "Szpila" nie zawsze tak wyglądał i od czasów jego młodości naprawdę dużo się zmieniło. Jeden ze szczegółów przyciąga szczególną uwagę, bowiem już od dobrych kilkunastu lat nie ujrzymy pięściarza w takim wydaniu. Zobaczcie, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Szymon Kołecki bez ogródek o KSW! Były gwiazdor federacji skomentował to, co dzieje się obecnie w organizacji

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Najman?
Artur Szpilka chce zakopać topór wojenny z Andrzejem Kostyrą!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze