Szymon Kołecki

i

Autor: Przemysław Kamiński/Super Express Szymon Kołecki

Szymon Kołecki bez ogródek o KSW! Były gwiazdor federacji skomentował to, co dzieje się obecnie w organizacji

2022-06-23 20:52

W ostatnich miesiącach federacja KSW bombarduje swoich fanów informacjami o kolejnych galach oraz zestawieniach, które elektryzują kibiców na długo przed spotkaniem się zawodników w oktagonie. Jeszcze do niedawna częścią organizacji był Szymon Kołecki, który postanowił jednak opuścić szeregi KSW. Teraz wprost powiedział, co myśli o tym, co dzieje się w federacji, która organizuje 12 gal w roku.

Kibice federacji KSW nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Odkąd federacji związała się z platformą Viaplay, zobowiązała się zorganizować aż 12 gal w obecnym roku, co daje galę w każdym miesiącu. Do tej pory fani mogli liczyć na cztery lub pięć wydarzeń jednej z największych federacji MMA w Europie. To oczywiście sprawia, że włodarze organizacji musieli sięgnąć po masę nowych zawodników, którzy byliby w stanie zapełnić karty walk. Takie działanie ma swoje pozytywne oraz negatywne strony, co postanowił skomentować Szymon Kołecki. Były zawodnik KSW w ostatnim czasie dość często komentuje to, co dzieje się na scenie MMA, m.in. oceniając zestawienie Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim i tym razem nie jest inaczej. 

Znowu zapytali Kamilę Wybrańczyk o dziecko. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał, Kamiszka" wypaliła bez wahania

Szymon Kołecki szczerze o federacji KSW! Były gwiazdor organizacji wprost powiedział, co myśli o dużej ilości gal

Okazuje się, że Kołecki, który przed kilkoma miesiąca zdecydował się rozstać z federacją KSW, śledzi kolejne gale organizowane przez swojego byłego pracodawcę i chociaż dostrzega pozytywy decyzji biznesowych KSW, to nie ukrywał goszcząc w "Kanale Sportowym", że natłok gal, a co za tym idzie kolejnym trailerów promujących wydarzenia, łatwo się jest pogubić w tym, co dzieje się w świecie MMA.

Niewiarygodne, ile kalorii zjada Robert Burneika! Hardkorowy Koksu opisał swoje posiłki, jego dieta zwala z nóg

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien jeszcze kontynuować karierę?
Andrzej Kostyra podsumowuje KSW 71. Co dalej z karierą Szpilki i Różala

Wymowny komentarz Szymona Kołeckiego o KSW. Były gwiazdor federacji skomentował dużą ilość gal

Były zawodnik federacji KSW nie ukrywał, że w mniejszej ilości organizowanych wydarzeń była pewna nuta magii, a okres przed galą elektryzował bardziej. - Na pewno KSW straciło swoją elitarność. 4-5 gal w roku to jednak był okres, na który się czekało. Szczerze powiedziawszy, teraz choćby samych trailerów jest tyle, że ja ich nawet nie nadążam oglądać. Natomiast jest ten komfort i przyjemność, że przynajmniej 2-3 weekendy w miesiącu, bo jeszcze jest FEN czy Babilon mam zapewnione wspaniałe widowisko. To jest zawsze coś za coś. KSW musiało iść w tym kierunku i ja to szanuję, ale tak jak mówię, to trzeba naprawdę szeroko zebrać ludzi, żeby te pojedynki poskładać. - wyznał Kołecki goszcząc w "Kanale Sportowym".

NIE PRZEGAP: W tym hotelu odbyło się wesele Jana Bednarka! Luksus aż bije po oczach, pięciogwiazdkowy obiekt sprawi, że padniecie z wrażenia

Zobaczcie, jaki majątek zgromadził Mariusz Pudzianowski, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze