Damian Wrzesiński

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Damian Wrzesiński w piątek zmierzy się z Victorem Julio

W takim stroju Wrzesiński wyjdzie do ringu! Będzie jak superbohater. Mamy zdjęcie! [TYLKO U NAS]

2021-10-28 11:43

Po majowej porażce z Erikiem Encinią wraca z nowym trenerem i nowymi nadziejami. Damian Wrzesiński jutro na gali MB Boxing Night 10 skrzyżuje rękawice z niepokonanym Victorem Julio. "Wrzos" do ringu wyjdzie w stroju superbohatera!

Wrzesiński kilka dni przed pojedynkiem z Encinią rozstał się z trenerem Mariuszem Koperskim. Przegrał i do piątkowego starcia w Kaliszu przygotowywał się już pod wodzą nowego szkoleniowca, Tomasza Dylaka. "Wrzos" zapewnia, że między linami zobaczymy w jego wykonaniu fajerwerki, ale i tuż przed pierwszym gongiem powinno być ciekawie.

Doping za pomoc! Dzieci i żołnierze będą wspierać Wrzesińskiego na gali MB Boxing Night 10

Powód? Wrzesiński wyjdzie bowiem na ring w stroju superbohatera. Strój został specjalnie zaprojektowany i uszyty przez gwiazdę programu "Królowe życia" Izabelę Macudzińską-Borowiak oraz jej męża Patryka Borowiaka z "Just Unique".

- Damian spotkał Izę i jej męża na jednym z eventów "Drużyny szpiku". Od słowa do słowa doszli do porozumienia. Nie chcę zdradzać wszystkiego, bo nie będzie wtedy niespodzianki, ale Damian wyjdzie w stroju jednego z superbohaterów znanych z komiksów i filmów. Efekt końcowy zobaczycie w piątek tuż przed walką - powiedziała nam Natalia Wrzesiński, żona Damiana.

Wrzesińskiego w Kaliszu czeka trudny pojedynek. Sam zainteresowany nie chciał jednak po porażce żadnego kelnera i w efekcie zmierzy się z naprawdę wymagającym przeciwnikiem. Julio wygrała każdą z 16 walk, połowę z nich kończąc przed czasem. Czy to wystarczy na "SuperWrzosa"? Odpowiedź w piątek!

W tych rękawicach znokautował Szpilkę! Teraz trafiły na aukcję. Szczytny cel!

Sonda
Czy Damian Wrzesiński pokona Victora Julio?
Strój Damiana Wrzesińskiego na piątkową walkę

i

Autor: fot. Natalia Wrzesińska Strój Damiana Wrzesińskiego na piątkową walkę
Wrzesiński i PEJA trzymają sztamę: Łączy nas WIĘŹ
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze