W tych rękawicach znokautował Szpilkę! Teraz trafiły na aukcję. Szczytny cel!

2021-10-26 9:37
Łukasz Różański i Artur Szpilka
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Łukasz Różański znokautował Artura Szpilkę

Łukasz Różański pod koniec maja znokautował Artura Szpilkę już w 1. rundzie. Teraz pięściarz z Rzeszowa wystawił rękawice z tej walki na aukcję. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie Rafała Antończaka, który od miesiąca w szpitalu walczy o życie.

>>>LICYTOWAĆ MOŻNA TUTAJ<<<

Rafał Antończak, znany i ceniony w środowisku sportów walki, mistrz świata w tajskim boksie z 2015 r. i wielokrotny mistrz Polski, podczas walki boksu birmańskiego na gali federacji A1 Federation 7, w dniu 18 września 2021 r. niespodziewanie stracił przytomność, upadając na podest ringu. Obecni na gali ratownicy medyczni podjęli reanimację, która trwała bardzo długo, gdyż po przywróceniu akcji serca, dwukrotnie przestawało bić.

Różański: Jestem chętny na walkę z Kownackim, zobaczymy kto jest numerem jeden w Polsce [TYLKO U NAS]

Do tej pory nie ustalono przyczyny tego zdarzenia. 36-letni rzeszowianin od miesiąca znajduje się w szpitalu w Jarocinie, w stanie śpiączki i walczy o życie. Żona i rodzina starają się o przeniesienie go do specjalnej kliniki rehabilitacyjnej. Pobyt w klinice będzie jednak kosztował ogromne pieniądze, tj. kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Wojownikowi i jego rodzinie postanowił pomóc Różański, który wystawił na aukcję rękawice, w których w maju znokautował Artura Szpilkę. Pięściarz z Rzeszowa choć sam padł już po kilku sekundach, to po chwili sam błyskawicznie rozprawił się z rywalem.

Masternak: Freaki przeminą, a boks pozostanie, bo boks to klasyk [TYLKO U NAS]

RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze