Artur Szpilka - Łukasz Różański

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Artur Szpilka - Łukasz Różański

Walka Szpilki z Różańskim mogła zostać odwołana w ostatniej chwili?! Są nowe fakty

Już w niedzielny wieczór w Rzeszowie dojdzie do walki, na którą czekają wszyscy polscy fani sportów walki - Artur Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Tymczasem, jak się okazuje, istniało ryzyko, że do tego pojedynku w ogóle nie dojdzie! Na szczycie wszystkiego stoi wzajemna niechęć obu sportowców, której zdecydowanie nie zamierzali ukrywać w okresie poprzedzającym głośny pojedynek na Podkarpaciu.

Wielkie emocje

Walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim jest oczekiwana przez wszystkich fanów sportów walki od bardzo dawna. A zwłaszcza, że "Szpila" wraca do ringu po ponad rocznej przerwie i swoim kontrowersyjnym pojedynku w Łomży, kiedy zdaniem wielu zwycięstwo w potyczce z Serhijem Radczenką przyznano mu niesłusznie. Teraz obaj pięściarze kładą na szali także i swoją przyszłość. Tylko ewentualny triumf może otworzyć im drzwi do kolejnych głośnych walk w Europie i międzynarodowej kariery.

Szpilka - Różański. Gorące face to face!

Walka była zagrożona?

Wzajemna niechęć Artura Szpilki i Łukasza Różańskiego objawiła się także przy okazji sobotniego ważenia. Pierwszy z wymienionych pięściarzy stanął naprzeciw swojego rywala i w niecenzuralnych słowach zaczął się do niego zwracać w bardzo bliskiej odległości. Różański presję jednak wytrzymał i wszystko skwitował jedynie śmiechem. Jak się jednak okazało, już przed ceremonią ważenia doszło do spięcia pomiędzy pięściarzami. To wszystko mogło kosztować... nawet i odwołanie walki!

Gorąco na ważeniu przed walką Szpilki z Różańskim! Nie wytrzymali, potok mocnych słów

Emocje rosną!

Jak widać, emocje zdecydowanie rosną i w żadnym wypadku nie zamierzają maleć! Już w niedzielny wieczór obaj pięściarze pojawią się w ringu rzeszowskiej hali i spróbują udowodnić swoją wyższość. Ta walka zostanie zapamiętana na długo.

Aby obejrzeć pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, należy przenieść się na stronę organizatorów i wykupić usługę pay-per-view. Można to uczynić klikając w to zdanie.

Sonda
Kto wygra - Łukasz Różański czy Artur Szpilka?
Trybson po gali FEN34
Najnowsze