Artur Szpilka i Łukasz Różański

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka i Łukasz Różański

Gorąco na ważeniu przed walką Szpilki z Różańskim! Nie wytrzymali, potok mocnych słów

2021-05-29 19:12

Wszyscy fani sportów walki w Polsce żyją już niedzielną galą, która ma odbyć się w Rzeszowie. Wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Obaj panowie nie ukrywają swoich zamiarów - pragną postawić na swoim i w sposób zdecydowany udowodnić wyższość nad przeciwnikiem. Gorąco było już na ceremonii ważenia poprzedzającej całe wydarzenie. Doszło do niej w sobotnie późne popołudnie.

Wielkie oczekiwanie

Na tę walkę czeka na mnóstwo osób - to można stwierdzić bez cienia wątpliwości. Pojedynek Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką ma olbrzymie znaczenie. Jeżeli drugi z wymienionych pięściarzy marzy jeszcze o międzynarodowej karierze, to bez cienia wątpliwości musi sięgnąć po zwycięstwo. Ale i pierwszy ze sportowców ma się o co pojedynkować. Ewentualny triumf może otworzyć mu bramy do walk i w innych krajach. To wszystko sprawia, że starcie zapowiadane jest jako niezwykle ciekawe.

Gorące face to face Szpilki z Różańskim!

Gorąco na ważeniu

Dodatkowym smaczkiem dolewającym oliwy do ognia jest fakt, że Szpilka i Różański nie ukrywają wzajemnej niechęci. Kolejny raz objawiło się to przy ceremonii ważenia, do której doszło w Rzeszowie w sobotnie popołudnie. Gdy obaj pięściarze stanęli twarzą w twarz, "Szpila" zaczął w niecenzuralnych słowach zwracać się do swojego rywala. Organizatorzy próbowali podstawić mikrofon, ale Szpilka tylko nerwowo go odepchnął. Przeciwnik na ten potok słów odpowiadał niezbitym z tropu uśmiechem.

Artur Szpilka tuż pod limitem. Znamy wyniki ważenia przed galą KBN 15

Ring zweryfikuje

Atmosfera przed walką podgrzana jest do granic możliwości. A to, w jakim ostatecznie humorze będą obaj pięściarze, pokaże już rezultat walki. Ta rozpocznie się w niedzielę bardzo późnym wieczorem, czy nawet w nocy. Jest głównym wydarzeniem zaplanowanej w rzeszowskiej hali gali Knockout Boxing Night 15. Czas oczekiwania powoli dobiega końca - już wkrótce przekonamy się kto postawi na swoim i sięgnie po triumf w prestiżowym pojedynku!

Możliwość oglądania starcia Szpilki z Różańskim można wykupić w systemie pay-per-view.

Trybson po gali FEN34
Najnowsze