Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Artur Szpilka

Artur Szpilka tuż pod limitem. Znamy wyniki ważenia przed galą KBN 15

Gala Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie już w niedzielę! 30 maja dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku Artur Szpilka - Łukasz Różański. W sobotę odbyło się pierwsze ważenie przed KBN 15. Tuż pod limitem zmieścił się Szpilka. Nieco większy zapas miał Różański. Stawką pojedynku będzie pas organizacji WBC International w nowej kategorii wagowej bridger.

>>>WYKUP DOSTĘP DO WALKI SZPILKA - RÓŻAŃSKI<<<

Ten pojedynek elektryzuje polski światek boksu! Już w niedzielę 30 maja w Rzeszowie dojdzie do walki Artur Szpilka - Łukasz Różański. Między liny wejdą na zasadach nowej kategorii wagowej organizacji WBC "bridger". Pojedynek toczyć się będzie o pas WBC International i może być przepustką do starcia o główny pas mistrza świata WBC.

Obaj zawodnicy zmieścili się w limicie wagowym. Nieco bliżej limitu (101,6 kg) znalazł się Artur Szpilka, który był lżejszy o 100 gram (101,5 kg). Łukasz Różański wniósł na wagę 101,2 kg.

29 maja o 17:30 odbędzie się ważenie dla mediów. Transmisja na żywo na YouTube i Facebooku Knockout Boxing Promotions. Tego nie można przegapić! Gorąco było już podczas spotkania face-to-face po treningu medialnym. Dzień przed walką emocje powinny już kipieć do granic.

To było DŁUGIE face to face Szpilki i Różańskiego. Było BARDZO gorąco! [WIDEO]

ROZPIE*** CIĘ!! GORĄCO NA WAŻENIU SZPILKA-RÓŻAŃSKI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze