Andrzej Wasilewski i Mateusz Borek

i

Autor: fot. twitter.com/Sportowy_Kanal; Super Express Andrzej Wasilewski i Mateusz Borek

Wasilewski o face to face z Borkiem i polsko-polskich walkach! [TYLKO U NAS]

2021-11-09 11:43

W ostatnich dniach po raz kolejny odżył temat walki Artura Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem. Głośno tego pojedynku domaga się głównie "Diablo", ale za jest także jego promotor Andrzej Wasilewski. - To zdecydowanie najgorętsza walka do zrobienia w polskim boksie - powiedział nam szef Knockout Promotions.

Włodarczyk i Szpilka kiedyś byli kolegami, ale od dłuższego czasu, mówiąc delikatnie, za sobą nie przepadają. To byłby pojedynek z gatunku tych, w którym nie trzeba by sztucznie podgrzewać atmosfery.

Włodarczykowi nie przechodzi przez gardło nazwisko Szpilki. Nie zgadniesz, jak go nazywa! [TYLKO U NAS]

Zdaje sobie z tego sprawę Wasilewski, który nie ma wątpliwości, że to na dziś najgorętsza walka do zrobienia w polskim boksie. Szef Knockout Promotions nie ukrywa, że chętnie zorganizowałby także inne polsko-polskie starcia. Po głowie chodzą mu m.in. pojedynki Włodarczyka z Łukaszem Różańskim oraz Mateusza Masternaka z Krzysztofem Głowackim.

Wasilewski w rozmowie z "Super Expressem" kilka słów poświęcił także projektowi TVP Sport Boxing Night. Szef Knockout Promotions wypowiedział się o Mariuszu Grabowskim (Tymex Boxing Promotion) i Mateuszu Borku (MB Promotions).

Z tym ostatnim był swego czasu w mocnym konflikcie, ale teraz ich relacje się ociepliły. Do tego stopnia, że Wasilewski wystąpił w programie Borka "W Ringu" w Kanale Sportowym.

Przed programem panowie spojrzeli sobie głęboko w oczy. Co w oczach Borka zobaczył Wasilewski? Odpowiedź w materiale wideo!

Pindera o TVP Sport Boxing Night i szansach Polaków na tytuł mistrza świata! [TYLKO U NAS]

Andrzej Wasilewski szczerze o relacjach z Mateuszem Borkiem
Sonda
Kto wygrałby walkę Włodarczyk - Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze