Tyson Fury i Deontay Wilder

i

Autor: fot. AP Photo Tyson Fury pokonał przed czasem Deontaya Wildera

Wyciekły zaskakujące kulisy walki Fury - Wilder. Było gorąco! Szokujące słowa Wildera [WIDEO]

2021-10-14 13:38

Choć od walki Tyson Fury - Deontay Wilder minęło już kilka dni, to wciąż nie milkną echa epickiego starcia w Las Vegas. Światło dzienne ujrzały właśnie kulisy tego pojedynku, przygotowane i zmontowane przez grupę Top Rank. Gorąco było przede wszystkim tuż po walce jeszcze w ringu.

Starcie Fury'ego z Wilderem na długo pozostanie w pamięci kibiców. Pierwszy na deski padł Wilder, ale kilak minut później to Fury znalazł się w poważnych tarapatach. "Król Cyganów" był dwa razy liczony w 4. rundzie, ale przetrwał kryzys i potem nie dał Amerykaninowi już większych szans.

Fury zakończył pojedynek kapitalnym prawym w 11. rundzie, a sędzia nawet nie zaczął liczyć. W ten sposób Brytyjczyk obronił po raz pierwszy pas mistrza świata federacji WBC.

Usyk bez ogródek o walce Fury - Wilder. Mówi o bardzo niskim poziomie!

Po kilku dniach grupa Top Rank, z którą Fury ma podpisany kontrakt, wypuściła kulisy batalii w Las Vegas. Materiał jest kapitalny, a to co najciekawsze działo się tuż po zakończeniu pojedynku.

- Pokonałem cię bez żadnych wątpliwości. Szanuję cię - powiedział Fury Wilderowi.

Ten, choć został dotkliwie pobity, stosunku do Brytyjczyka nie zmienił.

- Nie szanuję cię i nigdy szanować nie będę - odpowiedział Wilder.

To był trzecia walka obu panów. W pierwszej był remis, w drugiej Fury, podobnie jak teraz w Las Vegas, wygrał przed czasem.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ponownie w ringu! Znamy datę kolejnego pojedynku

SALETA O KLĘSCE KOWNACKIEGO I WALCE FURY - WILDER | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze