Sportowiec poczuł się jak KSIĄDZ. Teraz im mocno współczuje

2020-10-31 18:59 mso
Derek Chisora
Autor: YouTube / SkySports ZRZUT EKRANU Derek Chisora

Noc z 31 października na 1 listopada zawsze budzi wielkie emocje. Święto Halloween zawsze dzieli społeczeństwo. Tego dnia w Londynie dojdzie do wielkiego starcia pomiędzy Derekiem Chisorą a Oleksandrem Usykiem! Podczas ważenia pierwszy z nich był wymalowany jako upiorny duch. Na klatce piersiowej miał napisane słowo "Wojna". Zszokował wszystkich swoimi słowami w rozmowie z mediami. Wyraził podczas nich... współczucie księżom.

Niesamowita ringowa wojna zapowiada się w Londynie w piątkowy wieczór. 31 października w Halloween fani będą zachwycać się pojedynkiem Oleksandra Usyka z Derekiem Chisorą. Ukrainiec i Brytyjczyk będą bili się jak natchnieni. Dzień wcześniej spotkali się na ceremonii ważenia. Chisora przyszedł wymalowany jako duch i zszokował media swoją wypowiedzią!

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]

Zawodnik otwarcie wyznał, że sześć tygodni przed walką nie zaznawał rozkoszy z żadną kobietą, ani nie zaspokajał się samemu. - Współczuję księżom celibatu. Z tego powodu brałem lodowe kąpiele - otwarcie przyznaje cytowany przez "The Sun" Chisora. - Przed walką musisz być naładowany w każdym aspekcie. Kiedy najgroźniejszy jest lew? Gdy jest wygłodniały - tłumaczy.

Warga rozerwała się na pół! Obrzydliwa kontuzja boksera, krew była wszędzie [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Chisora wygrał trzy ostatnie walki i w dzisiejszym starciu ma bronić tytułu interkontynentalnego mistrza organizacji WBO. Dla Usyka to druga walka w królewskiej dywizji. W październiku w zeszłym roku pokonał przed czasem Chazza Witherspoona.