Zagadkowa śmierć Mariusza „Ryjka” Adama. Zaginął w dniu przed swoją walką, teraz został znaleziony martwy

2021-05-09 17:54 Piotr Mika
Mariusz Ryjek Adam
Autor: Instagram / Krwawy Sport Mariusz "Ryjek" Adam

Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się walki na gołe pięści. W sobotę odbyła się gala Krwawy Sport 3, gdzie zawodnicy mierzą się bez rękawic w formule K1. Na gali tej miał wystąpić 35-letni Mariusz „Ryjek” Adam. Niestety, zawodnik Krwawego Sportu zaginął tego samego dnia. Kolejne informacje okazały się jeszcze gorsze – w niedzielę znaleziono go martwego. „Ryjek” znany był także z występów w programach telewizyjnych takich jak „Hell’s Kichten” czy „Warsaw Shore”.

W sobotę 8 maja odbyła się już trzecia gala organizacji Krwawy Sport, gdzie zawodnicy rywalizują w formule kickbokserskiej K1, ale nie stosują rękawic. W sobotnich zmagań udział miał wziąć także Mariusz „Ryjek” Adam. Tego samego dnia zawodnik zaginął jednak, a kontakt z nim urwał się całkowicie. – Mariusz w sobotę 8 maja bieżącego roku około godziny 13 wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godzinie 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Kierował się w stronę bulwaru gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny – taką informację o zaginięciu 35-latka przekazał portal „Zaginieni przed laty”. Poszukiwania nie trwały długo, ale zakończyły się tragicznie.

Mateusz Borek typuje walkę DON KASJO - NORMAN PARKE

Tragiczny finał krótkich poszukiwań

Informację o śmierci „Ryjka” przekazał z kolei Facebook’owy profil „SOS Zaginięcia”. - Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację, iż Mariusz A. Ryjek, który zaginął w Gdyni, nie żyje. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia i żalu – czytamy. Później te niezwykle przykre wieści zostały przekazane także przez portal „Zaginieni przed laty”, a także oficjalny profil organizacji Krwawy Sport, na gali której walczyć miał Mariusz Adam.

 - Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz "Ryjek" Adam- zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Najszczersze kondolencję kierujemy w stronę rodziny i najbliższych przyjaciół – czytamy w komunikacie organizacji w mediach społecznościowych.

Przyczyny wciąż nieznane

Na tę chwilę służby nie podają przyczyny śmierci zawodnika, jednak wszystko wygląda niezwykle dramatycznie. „Ryjek” obecnie był związany z federacją Krwawy Sport, jednak wcześniej zasłynął z występów w telewizji – brał udział w takich programach jak „You Can Dance”, „Hell’s Kitchen” czy „Warsaw Shore”.

Ukryty talent Andrzeja Gołoty po latach ujrzał światło dzienne. Żona pięściarza wszystko pokazała

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze