Ukryty talent Andrzeja Gołoty po latach ujrzał światło dzienne. Żona pięściarza wszystko pokazała

2021-05-09 12:40
Andrzej Gołota
Autor: SE Andrzej Gołota

Andrzej Gołota mimo upływających lat wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Fani pięściarstwa z rozrzewnieniem wracają wspomnieniami do czasów, gdy Gołota boksował na najwyższym światowym poziomie. Obecnie kibice chętnie dowiadują się, co słychać u byłego zawodnika, a nowinek o życiu Gołoty dowiadujemy się dzięki jego żonie. Mariola Gołota pokazała ostatnio zdjęcia, na których widać, że pasją 53-latka jest nie tylko boks.

Przez wiele lat Andrzej Gołota był na ustach całego bokserskiego świata. Zawdzięczał to przede wszystkim swoim fantastycznym walkom, w których bardzo często okazywał się lepszy od swoich rywali. Choć całą karierę spędził w Stanach Zjednoczonych, w Polsce przed telewizorami zasiadała wielotysięczna publiczność, aby oglądać kolejne pojedynki pięściarza z Warszawy. Żałować można jednego, że Gołota nigdy nie sięgnął po mistrzowski pas w wadze ciężkiej, choć był tego bliski. Zabrakło nieco szczęścia i uśmiechu losu. Nie zmienia to jednak faktu, że Gołota dał się poznać światu jako znakomity sportowiec i dzięki temu wciąż dla wielu kibiców pięściarstwa jest legendą. Teraz fani mogą dowiadywać się, co u niego słychać, dzięki jego żonie.

Andrzej Gołota na Instagramie

Mariola Gołota na swoim koncie na Instagramie publikuje w dużej mierze zdjęcia związane wyłącznie z Andrzejem Gołotą. To właśnie za sprawą fotografii i postów ukochanej byłego pięściarza, możemy dowiadywać się, jak Gołota radzi sobie na sportowej emeryturze. Zdjęcia zazwyczaj spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem i internauci proszą, aby było ich jak najwięcej.

Ukryty talent Gołoty

I Mariola Gołota stara się spełniać te prośby. Nie oznacza to jednak, że na jej profilu pojawiają się wyłącznie aktualne zdjęcia. Żona 53-latka lubi czasami powspominać i publikuje fotografie sprzed wielu lat. Tak było właśnie ostatnim razem. Dzięki najnowszej publikacji dowiedzieliśmy się o Gołocie czegoś nowego. Czego konkretnie? Dowiecie się tego z galerii poniżej!

Zobacz również: Tak mieszka Andrzej Gołota. Ten dom to jeden wielki symbol. Wielki krzyż przy małżeńskim łożu

kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze