Żona Andrzeja Gołoty wstrząśnięta tym, co wydarzyło się w Polsce. Odebrano ludziom bycie i życie

2021-04-21 10:59 Jakub Waśko
Mariola Gołota
Autor: SE Mariola Gołota

Andrzej Gołota i Mariola Gołota od lat mieszkają razem w Stanach Zjednoczonych. Słynny bokser i jego żona śledzą jednak na bieżąco wydarzenia z kraju i gdy tylko nadarza się okazja, pojawiają się w ojczyźnie. Nic dziwnego, że los Polski wciąż leży im na sercu. Gdy Mariola Gołota dowiedziała się o tym, co stało się w ostatnich miesiącach, postanowiła wyrazić swoje głębokie ubolewanie. Według niej, nie powinno się odbierać ludziom możliwości normalnego funkcjonowania.

Choć Mariola Gołota i Andrzej Gołota lata temu wyprowadzili się z Polski, by zamieszkać na stałe w Stanach Zjednoczonych, to los ojczyzny nie jest im obojętny. Przy każdej możliwej okazji wsiadali do samolotu, by pojawić się w kraju swoich przodków. Niestety, ostatni czas nie był łatwy dla nikogo, kto planował jakiekolwiek podróże. W związku z pandemią koronawirusa słynny pięściarz i jego życiowa towarzyszka od dłuższego czasu nie mogli przybyć do Polski. W Stanach Zjednoczonych robią jednak wszystko, by być na bieżąco z wydarzeniami w naszym kraju. Jednym z kanałów, z którego Mariola Gołota czerpie informacje o ojczyźnie, jest Instagram. Obserwujący konto żony Andrzeja Gołoty często publikują komentarze, w których piszą, co obecnie dzieje się w Polsce i jak wygląda życie w kraju. Ostatnia wiadomość wstrząsnęła Mariolą Gołotą, o czym przeczytacie w poniższej galerii.

Mariola Gołota na Instagramie

Mariola Gołota w ostatnim czasie stała się znacznie aktywniejsza na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia Andrzeja Gołoty i opisuje wydarzenia z życia. Nie jest też obojętna na głosy, które pojawiają się w komentarzach pod jej wpisami. Żona byłego znakomitego pięściarza tym razem odniosła się do słów jednej z użytkowniczek, która z żalem przedstawiła obecną sytuację życiową w kraju. Według żony Andrzeja Gołoty wszystko powinno wyglądać zdecydowanie inaczej.

Żona Andrzeja Gołoty odpowiedziała fance

Nie chcąc zostawiać komentarza fanki bez odpowiedzi, Mariola Gołota postanowiła odpisać na przejmującą relację. Wyraźnie zasmuciło ją to, co dzieje się w ojczyźnie i przedstawiła nawet receptę na wyjście z trudnej sytuacji. Wszystko to zrobiła przy zdjęciu z... wypadu na narty, który odbył się w kwietniu. Najwyraźniej nie tylko w Polsce pogoda wciąż płata figle i czekamy na lato, które nie spieszy się z nadejściem.

Sprawdź: Śmierdząca prawda o młodości Mariusza Pudzianowskiego ujawniona w niespodziewanym momencie. Rękami przerzucał gnój

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze