Dawid Zalewski

i

Autor: Paweł Dąbrowski / SE Dawid Zalewski

Zaleś ciężko znokautował Kostrzesia, a potem… Rozbrajające wyznanie mistrza TOTALbet Punchdown 5 | KOLOSEUM

2021-10-23 1:12

Nie ma drugiego takiego zawodnika w walkach na plaskacze, jak Dawid „Zaleś” Zalewski! Niekwestionowany król TOTALbet Punchdown 5 rozbił wszystkich przeciwników i po ciężkim nokaucie na Kostrzesiu zdobył pas i nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych. Brutalny mistrz po wygranej musiał… pozbyć się pasa. Z jakiego powodu? Rozbrajające wyznanie padło w rozmowie z „Super Expressem”!

Czy ktoś jest w stanie go zatrzymać? Z jednej strony brutalny i bezwzględny przy slapfightingowym stole, z drugiej niezwykle skromny i uśmiechnięty. Dawid „Zaleś” Zalewski znowu wygrał turniej TOTALbet Punchdown, nokautując w pierwszym uderzeniu Marcina „Kostrzesia” Kostrzewskiego. Za wygraną zgarnął mistrzowski pas i otrzymał 50 tysięcy złotych. Tuż po wygranej „Zaleś” przyznał wprost, że szybko musiał pozbyć się mistrzowskiego pasa!

TOTALbet Punchdown 5: Zaleś wielkim zwycięzcą! Zapis relacji na żywo

TOTALbet Punchdown 5: „Zaleś” po wygranej w finale

Wszystko z tego powodu, że wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia z mistrzowskim trofeum. „Zaleś” rozbrajająco przyznał, że musiał się go… pozbyć! - Jest w aucie, bo wszyscy chcieli sobie z nim zdjęcia robić, także trzeba się go było szybko pozbyć. Męczące to było. Każdy mówił „daj, daj, daj” - przyznawał z uśmiechem najlepszy zawodnik w walkach na plaskacze na świecie. Zalewski ze skromnością twierdził jednak, że to kwestia szczęścia w losowaniu. - Dwa razy wylosowałem pierwsze uderzenie – przyznawał.

Pierwszy raz w karierze zaczęło mu dzwonić w uszach po jednym z uderzeń, ale to i tak nie zrobiło na nim wrażenia. Teraz czas na podbój światowych scen! Zwłaszcza, że jak przyznawał w rozmowie z „Super Expressem” Jakub „Ptyś” Henke, czyli jeden z szefów organizacji, ta jest planowana na początku przyszłego roku!

Sonda
Czy będziesz oglądał galę TOTALbet Punchdown 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze