Zdemolował Szpilkę, teraz powalczy z Kownackim?! Wielka walka Polaka na horyzoncie

2022-05-16 14:29
Adam Kownacki
Autor: Wojciech Kubik/Super Express Adam Kownacki

Adam Kownacki przegrał dwie ostatnie walki z Robertem Heleniusem, ale na powrót między liny nie zamierza brać łatwego rywala. W środowisku bokserskim coraz głośniej mówi się o tym, że "Babyface" wkrótce skrzyżuje rękawice z Dereckiem Chisorą.

Kownacki przeprowadził się spod Nowego Jorku do Miami i już od kilkunastu dni jest w ciężkim treningu. Polak wylewa hektolitry potu i jak zdradził na Instagramie, wkrótce podzieli się z kibicami dużym newsem odnośnie jego kolejnej walki.

Wiele wskazuje na to, że rywalem Kownackiego będzie mocno bijący Dereck Chisora. Tak przynajmniej informują brytyjscy dziennikarze, którzy w tego typu kwestiach raczej nie mijają się z prawdą. Jeśli rzeczywiście dojdzie do starcia Kownacki - Chisora, to kibice będą świadkami prawdziwych fajerwerków w ringu.

Balski przed walką życia: Prędzej mnie wyniosą z ringu, niż się poddam [TYLKO U NAS]

Kownacki o Wielkanocy, kupnie mieszkania w Zakopanem i Boksie

Chisora co prawda trzy ostatnie pojedynki przegrał, ale mierzył się w nich z naprawdę dobrymi pięściarzami. Brytyjczyk poległ w starciu z Ołeksandrem Usykiem oraz dwukrotnie musiał uznać wyższość Josepha Parkera. Wcześniej zanotował jednak trzy zwycięstwa z rzędu, w tym niezwykle efektowne w lipcu 2019 roku z Arturem Szpilką. Chisora zdemolował Polaka w 2. rundzie.

Z Kownackim odnośnie walki z Chisorą porozmawiał Andrzej Kostyra, były szef sportu w "Super Expressie". - Jeszcze kilka rzeczy musi dograć mój menedżer, na razie kontrakt na walkę z Chisorą nie został podpisany - zdradził "Babyface".

Jak zatem widać coś jest na rzeczy!

Adam Kownacki odkrył sposób, jak pomnożyć majątek. "Inwestuję w to systematycznie, wszystko jest przejrzyste"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze