Zmysłowa Ewa Brodnicka znowu to zrobiła! Pokazała SEKSOWNE ciało, mocząc się w wodzie [ZDJĘCIA]

2020-10-16 9:40 JWa
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka jest chyba najpopularniejszą polską bokserką. Polka obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie ciężko trenuje. Postanowiła jednak nie zaniedbywać fanów i swoim starym zwyczajem publikuje bardzo odważne zdjęcia, na których widać jej wyrzeźbione zajęciami na siłowni ciało. Kolejna zmysłowa fotka Ewy Brodnickiej bardzo przypadła do gustu kibicom, czemu dali wyraz w komentarzach!

Ewa Brodnicka to nie tylko najpopularniejsza polska pięściarka, lecz także jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportsmenek w naszym kraju. Fani uwielbiają ją nie tylko za zasługi sportowe i bokserskie umiejętności. Ogromną sławę zdobyła również dzięki sposobowi prowadzenia swoich mediów społecznościowym. Na Instagramie bardzo dba o to, by obserwujący mogli zobaczyć jej zakulisowe życie, a przy okazji publikuje zdjęcia w niezwykle odważnych wydaniach. Niejednokrotnie prezentowała już fotki, na których świeciła nagim ciałem i teraz po raz kolejny odkryła go bardzo dużo. Jak można było się spodziewać, nowe zdjęcie Ewy Brodnickiej z miejsca stało się hitem w Internecie.

Ewa Brodnicka PRĘŻYŁA boskie CIAŁO w saunie. Wszystko jest na ZDJĘCIACH i WIDEO

Fotografia pochodzi z obozu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych. Ewa Brodnicka oprócz bardzo ciężkich treningów znalazła tam również czas na chwilę relaksu. Udała się wtedy na basen i założyła bardzo skąpe bikini, dzięki któremu jej wyrzeźbione ciało muskane było promieniami słońca. Ewa Brodnicka, wyraźnie szczęśliwa, dodała także opis do obrazka. "A tymczasem pomiędzy treningami Floryda Vero Beach" - napisała pięściarka znad Wisły.

Tym razem nie NAGIE PIERSI, ale wyrzeźbiona PUPA! Ewa Brodnicka znowu szokuje! [ZDJĘCIA]

Na reakcję kibiców na Instagramie nie musieliśmy długo czekać. Pod fotką pojawiły się tysiące serduszek i cała masa pozytywnych komentarzy. "Kuszące" - ocenił jeden z fanów. "Zjawiskowa mistrzyni!" - dodał w komentarzu kolejny obserwujący. "Zniewalająca", "Boskie ciałko" - czytamy w kolejnych opiniach kibiców na portalu społecznościowych.

Ociekająca SEKSEM Ewa Brodnicka odsłania OBFITY BIUST

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze