Mateusz Don Diego Kubiszyn

i

Autor: fot. Gromda Mateusz "Don Diego" Kubiszyn

Znamy datę kolejnej gali Gromda! Kubiszyn wraca do gry, w akcji także autor najszybszego nokautu w historii

2022-06-30 10:45

Gale walk na gołe pięści Gromda cieszą się coraz większą popularnością. Na ostatniej Bartłomiej "Balboa" Domalik w wielkim stylu rozprawił się z Markiem Godbeerem i zdobył pierwszy, historyczny pas międzynarodowego mistrza tej federacji. Na jubileuszowej Gromdzie 10 emocji również nie zabraknie!

Na Gromdzie 9 poza walką Domalik - Godbeer byliśmy też świadkami kolejnego starcia o 100 tysięcy złotych. W ringu spotkali się przyjaciele i po kapitalnym widowisku okazałą nagrodę zgarnął Łukasz Parobiec. "GOAT" pokonała przez TKO w 3. rundzie Mariusza "Mario" Kruczka.

Turniej z kolei wygrał Przemysław "Reksio" Rekowski, który okazał się lepszy od Armana Amirjana - narożnik poddał tego drugiego w 4. rundzie. Emocji nie brakowało także w tzw. super fightach - najkrwawszą walkę stoczyli Remigiusz "Remi" Gruchała z Piotrem "Diabełkiem" Czajko. Wygrał "Remi", ale zwycięstwo okupił m.in. połamanymi rękoma.

Andrzej Wasilewski o walce Różańskiego o pas: Egzotyki nie zabraknie, ale Kinszasa to było absolutne maksimum

Balboa po zwycięstwie na gali GROMDA 9

Organizatorzy zapewniają jednak, że Gromda 9 to był dopiero przedsmak przed jubileuszową galą Gromda 10. A ta tuż po wakacjach - 2 września! Na razie szefowie federacji poinformowali, że w akcji zobaczymy m.in. Mateusza Kubiszyna. "Don Diego" to triumfator pierwszego turnieju w historii Gromdy, ale ostatnio sporo zamieszania wywołała jego walka na gali High League 3 z Denisem Załęckim. Kubiszyn doszedł jednak do porozumienia z właścicielami Gromdy i 2 września ponownie zaprezentuje się w starciu na gołe pięści.

"Super Express" dowiedział się z kolei, że na Gromdzie 10 wystąpi także Patryk Tołkaczewski. "Gleba" na Gromdzie 8 popisał się najszybszym nokautem w historii federacji - Brazylijczyka Saulo Cavalariego posłał na deski w 6. sekundzie! Niewykluczone, że na Gromdzie 10 "Gleba" wystąpi w turnieju. Ten ma być niezwykle mocno obsadzony, a w drabince ma się znaleźć międzynarodowe towarzystwo.

Don Kasjo twierdzi, że może znokautować Szpilkę: Mogę go zlać! Chętnie wybiję mu boks z głowy [WIDEO]

Twarda gra na gali Gromda 8
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze