Don Kasjo, Artur Szpilka

i

Autor: Super Express Don Kasjo, Artur Szpilka

Don Kasjo twierdzi, że może znokautować Szpilkę: Mogę go zlać! Chętnie wybiję mu boks z głowy [WIDEO]

2022-06-28 9:02

Dwóch charakternych i bardzo pewnych siebie zawodników? To musi gwarantować emocje! Coraz więcej mówi się o walce Artura Szpilki z "Don Kasjo". To starcie z pewnością rozpaliłoby internet i prawdopodobnie sprawiło, że padłyby kolejne rekordy PPV. "Don Kasjo" coraz częściej wypowiada się o tym starciu. - Chętnie wybiję mu boks z głowy - zapowiada w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Artur Szpilka - Don Kasjo? Ta walka z pewnością byłaby wielkim hitem w polskim internecie i największym sprawdzianem dla Kasjusza Życińskiego w całej jego karierze. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą "Don Kasjo" zabrał głos o tym pojedynku. Nie ukrywał, że byłby tym zainteresowany, ale tylko w jednej formule - bokserskiej. I to, mimo że "Szpila" jest obecnie zawodnikiem KSW, gdzie występuje w formule MMA.

NIE PRZEGAP! Jest nowy ranking UFC! GIGANTYCZNY awans Mateusza Gamrota po wielkim zwycięstwie, coraz bliżej pasa

Szpilka - Don Kasjo? "Chętnie wybiję mu boks z głowy"

"Don Kasjo" w rozmowie z Andrzejem Kostyrą nie ukrywa, że pieniądze zachęcają do zmian. - Pieniądze mocno przekonują ludzi do zmian. Mi nie zależy, sześć lat temu zakończyłem przygodę sportową, a teraz się bawię. Wypowiadał się, że za takie pieniądze "zlać kotleta" to chętnie. Jak wszystko będzie dobrze z moimi łokciami, to chętnie wybiję mu boks z głowy - powiedział Życiński.

Celebryta znany z programu Warsaw Shore uważa, że ma styl, który nie pasuje "Szpili". - Idę cały czas do przodu, narzucam presję, trzymam podwójną gardę i leję. Szpilka jest naruszony. Ostatnie walki w boksie przegrał. Czemu nie? Mogę wyjść, by udowodnić mu, że taki amator-melanżownik wyjdzie i go zleje, choć był na światowym poziomie. Wierzę, że mogę go znokautować. Na punkty byłoby ciężko - kończy.

NIE PRZEGAP! Ukochana Jana Błachowicza nie wytrzymała! Ostry komentarz: "Co trzeba mieć w głowie? Wybitne K***A nic"

Andrzej Kostyra Don Kasjo o areszcie domowym
Sonda
Komu kibicowałbyś w walce Szpilka - Don Kasjo?

Zobacz zdjęcia Artura Szpilki z młodości w galerii poniżej:

Najnowsze