Znamy wszystkich uczestników turnieju GROMDA 5! [ZOBACZ LISTĘ]

2021-05-04 14:30 Rafał Mandes
Uczestnicy turnieju GROMDA 5
Autor: fot. Gromda Uczestnicy turnieju GROMDA 5

Już w piątek 7 maja piąta odsłona gali GROMDA. Poznaliśmy właśnie wszystkich ośmiu uczestników turnieju - wygrany będzie miał szansę na zgarnięciu czeku na 100 tysięcy złotych! GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Ośmiu hardych i walecznych fighterów stanie do turnieju walk na gołe pięści. Mały ring, tylko stójka i same nokauty. Nadchodzi krwawy piątek, a zwycięzca może być tylko jeden. Kto według Was ma największe szanse?

Lista uczestników GROMDA 5

Bartłomiej "BALBOA" Domalik Waga:: 87 Wzrost: 184

Adam "PSYCHO" Lazar Waga: 92 Wzrost: 183

Mariusz "MARIO" Kruczek Waga: 108 Wzrost: 184

Piotr "BUBU" Cwik Waga: 140 Wzrost: 179

Michał "BOYKA" Walczak Waga: 95 Wzrost: 192

Patryk "GLEBA" Tołkaczewski Waga: 110kg Wzrost: 185cm

Daniel "BOCHEN" Bochenek Waga: 130 Wzrost: 180

Piotr "PIECIA" Samełko Waga: 100 Wzrost: 184

Losowanie par turniejowych oraz par extra fightów odbędzie się w czwartek o godzinie 17:00. Transmisja na FB oraz YOUTUBIE federacji. GROMDA 5 już 7 maja NA ŻYWO na gromda.tv!

Tomasz Adamek królem parkietu na weselu córki! Zobacz umiejętności taneczne polskiego boksera [WIDEO]

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia?

Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym.

Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Ewa Brodnicka z NAGIMI PIERSIAMI paraduje na pomoście! Nieokiełznana dzikość! ZDJĘCIE

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze