Wesele Roksany, córki Tomasza Adamka

i

Autor: JR Wesele Roksany, córki Tomasza Adamka

Tomasz Adamek królem parkietu na weselu córki! Zobacz umiejętności taneczne polskiego boksera [WIDEO]

2021-05-02 18:37

W ostatnich dniach doszło do niezwykle ważnego wydarzenia w życiu rodziny Tomasza Adamka. 44-letni bokser 1 maja poprowadził swoją córkę Roksanę do ołtarza, natomiast po ceremonii zaślubin goście wybrali się na huczne wesele. Zabawa odbyła się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w New Jersey – The Legacy Castle. Okazuje się, że polski bokser jest także świetnym tancerzem, a wszystko udało się uchwycić na wideo.

Tomasz Adamek wystawił swojej córce wesele jak z bajki. Zorganizowana w The Legacy Castle zabawa kosztowała polskiego boksera kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Pierwotnie ślub i wesele miały odbyć się w Polsce, ale z uwagi na pandemię córka Tomasza Adamka zdecydowała się na przeniesienie wszystko do USA. Niestety, udziału w ceremonii nie mogli wziąć najbliżsi przebywający w Polsce ze względu na restrykcje, ale gdy sytuacja pandemiczna uspokoi się, odbędzie się dodatkowe przyjęcie w kraju. Na imprezie w New Jersey nie zabrakło jednak polskiej muzyki, a na nagraniu z wesela widać, jak świetnie bawił się na nim Tomasz Adamek!

Tomasz Adamek tańczy na weselu swojej córki

Tomasz Adamek prezentuje umiejętności na parkiecie

Tomasz Adamek nie uniknął problemów przed weselem swojej córki. - Nie chcieliśmy już czekać, ponieważ wiemy jaka sytuacja jest w Polsce. Kiedy zdecydowałem, że wesele odbędzie się w The Legacy Castle, to Ziggy Rozalsky tylko się zaśmiał, bo rezerwacje trzeba robić przynajmniej trzy lata wcześniej. Pomógł mi jednak znajomy i udało się zarezerwować to miejsce – zdradził Adamek.

Problemy z rezerwacją nie były jedynymi, ponieważ przed samą ceremonią 44-letni bokser musiał… przebrać się, bo rozdarł spodnie. Później jednak wszystko poszło jak z płatka, a Tomasz Adamek mógł zaprezentować swoje umiejętności w rytm polskich tanecznych hitów.

 - Moja żona Dorota zrobiła listę piosenek. Ona zna się na tym doskonale. Szczerze mówiąc, nie jestem fanem disco polo, ale musiało być kilka utworów, bo część gości pochodzi z okolić Białegostoku. Nie mogło też zabraknąć góralskiej muzyki – powiedział Adamek.

Najnowsze