Ślub Roksany, córki Tomasza Adamka

i

Autor: Marcin Cholewiński Ślub Roksany, córki Tomasza Adamka

Tomasz Adamek wystawił córce bajkowe wesele! Znamy szczegóły, stawki szokują [TYLKO U NAS]

2021-05-02 9:59

W jednym z najdroższych lokali w stanie New Yersey – The Legacy Castle, Tomasz Adamek zorganizował wesele córki Roksany. Przed kościołem grała natomiast góralska kapela. – Mam nadzieję, że zapamięta tę uroczystość do końca życia, bo tanio nie było – przyznał “Góral”. 325 dolarów od osoby to jedna z najwyższych stawek jakie obowiązują w New Jersey. Poza tym wesele kończy się o 1.30 w nocy, a każde dodatkowe 30 minut to pięć tysięcy dolarów...

- Tanio nie było, ale dzieci będą miały pamiątkę na całe życie – ze szczerością rozłożył ręce Adamek.

Nie obyło się jednak bez wpadek. Ślub rozpoczął się z ponad 30-minutowym opóźnieniem, ponieważ pan młody zapomniał zabrać z domu obrączek. Z kolei ojciec panny młody wsiadając do samochodu podarł spodnie i musiał zmienić garnitur.

- To wszystko na szczęście państwa młodych – podkreślił ze śmiechem Adamek.

Pierwotnie ślub i wesele miało się odbyć w Polsce ubiegłym roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa uroczystość miała miejsce Harrison w stanie New Jersey.

- Nie chcieliśmy już czekać, ponieważ wiemy jaka sytuacja jest w Polsce. Kiedy zdecydowałem, że wesele odbędzie się w The Legacy Castle, to Ziggy Rozalsky tylko się zaśmiał, bo rezerwacje trzeba robić przynajmniej trzy lata wcześniej. Pomógł mi jednak znajomy i udało się zarezerwować to miejsce – zdradził Adamek.

Z powodu Covid-19 do USA nie mogła przylecieć rodzina boksera.

Kiedy polecimy do Polski, urządzimy przyjęcie dla naszych najbliższych. W czasie pandemii jednak trudno cokolwiek planować – nie ukrywał pięściarz.

W menu nie było polskich potraw, ale sali nie zabrakło polskiej muzyki – w tym disco polo.

- Moja żona Dorota zrobiła listę piosenek. Ona zna się na tym doskonale. Szczerze mówiąc, nie jestem fanem disco polo, ale musiało być kilka utworów, bo część gości pochodzi z okolić Białegostoku. Nie mogło też zabraknąć góralskiej muzyki – powiedział Adamek.

Po weselu “Góral” rozpocznie przygotowania do kolejnej walki.

- Nie ma biedy, ale chcę stoczyć jescze trzy walki. Kibice zobaczą mnie latem w Polsce – zakończył Adamek.

Z New JerseyMarcin Cholewiński

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze