Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Żona Andrzeja Gołoty przekazała szokujące informacje o mężu! "Wyszedł w szlafroku i nie wrócił". Rozbrajający finał, fani mogli dostać zawału

2022-04-04 10:54

Po tym, jak Andrzej Gołota zakończył swoją sportową karierę, jego żona Mariola stała się łącznikiem pięściarza z jego fanami. Małżonka legendarnego pięściarza regularnie bowiem przekazuje internautom informację o ich idolu. Tym razem na jej Instagramie znalazły się jednak wieści, które mogły przyprawić wielu internautów o zawał. Mariola Gołota poinformowała bowiem, że jej mąż zaginął.

Pomimo tego, że Andrzej Gołota zakończył sportową karierę lata temu, legendarny pięściarz wciąż ma grono wiernych fanów, którzy pamiętają jego dokonania oraz to, co zrobił dla polskiego boksu w czasie swojej kariery. Doskonale widać po chociażby w sieci, pod kolejnymi postami Marioli Gołoty. Żona byłego pięściarza regularnie dzieli się informacjami o swoim małżonku i zdradza, co dzieje się w życiu Gołoty. Tym razem mogła przyprawić kilku internautów o zawał, kiedy na jej koncie na Instagramie pojawił się szokujący wpis dotyczący tego, co obecnie dzieje się z Andrzejem Gołotą. 

Marcin Gortat nie mógł ugryźć się w język i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Nie wytrzymał, musiał mu to powiedzieć

Szokujące wieści od żony Andrzeja Gołoty. Fani Gołoty mogli dostać zawału, rozbrajający finał

Mariola Gołota przed kilkoma dniami poinformowała fanów pięściarza, że ten... wyszedł z domu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. - Trzy dni temu, maz wyszedl po gazete w szlafroku i jeszcze nie wrocil...Zastanawiam sie chwilami - co robic???: - zadzwonic do Andrzeja?; - sprawdzic tracker?; - czy cierpliwie czekac; (pis. oryginalna) - napisała na Instagramie Mariola Gołota wstawiając zdjęcie swojego męża odzianego w szlafrok i czytającego gazetę na chodniku. 

Dom Oleksandra Usyka zdewastowany przez rosyjskie wojsko! Żona pięściarza pokazała zdjęcie mrożące krew w żyłach

Zobaczcie, jak mieszka Andrzej Gołota klikając w galerię zdjęć poniżej

Makabryczny żart Marioli Gołoty. Żona legendarnego pięściarza napędziła stracha kibicom

Szybko okazało się jednak, że Andrzej Gołota jest cały i zdrowy, a ponadto... nawet się nie zgubił. Cały wpis miał być jedynie żartem z okazji Prima Aprilis, co szybko w swoim poście dopisała żona legendarnego pięściarza. Internauci docenili humor Marioli Gołoty i licznie skwitowali post emotikonami płaczącymi ze śmiechu. - Żartownisia - napisał nawet jeden z fanów. Część fanów Andrzeja Gołoty w pierwszej chwili mogła jednak zmartwić się tym, co dzieje się z ich idolem.

Popek zabrał głos po raz pierwszy od walki z Normanem Parkiem na FAME MMA 13! Ważny przekaz rapera, musiał to powiedzieć

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze