Andrzej Gołota w nowej roli

i

Autor: SE Andrzej Gołota w nowej roli

O Andrzeju Gołocie znów będzie głośno! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał

2021-07-27 10:57

Andrzej Gołota, legenda polskiego boksu będzie czytał dzieciom bajki. Pomimo tego, że wybitny bokser już dawno odwiesił rękawice na kołek, jego nazwisko wciąż cieszy się dużą popularnością i szacunkiem. Teraz Andrzej Gołota będzie miał szasnę sprawdzić się w nowej roli, angażując się w piękną

Nieco starszym fanom polskiego boksu nie trzeba przedstawiać Andrzeja Gołoty, który zapisał się złotymi zgłoskami nie tylko w historii polskiego sportu, ale również światowego boksu. Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu, które odbyły się w 1988 roku, w swojej karierze sięgnął również po tytuł mistrzowski federacji IBF i spotkał się w ringu z największymi pięściarzami na świecie. Przez lata swojej kariery Andrzej Gołota zgromadził rzeszę wiernych fanów, którzy nawet pomimo upływających lat śledzą to, co dzieje się u legendarnego pięściarza. Po tym, jak Polak postanowił zakończyć swoją sportową karierę i odwiesić rękawice na kołek, skupił się on na swoim życiu prywatny i zniknął z życia publicznego w ostatnich latach. Jego nazwisko wciąż jednak cieszy się dużą sławą, co może mu się przydać przy jego nowym zajęciu. W takiej roli z pewnością niewiele osób wyobrażało sobie pięściarza, który w przeszłości mierzył się chociażby z Mikiem Tysonem.

Nie przegap: Tak wygląda teraz Andrzej Gołota. Zdjęcie żony pokazuje, jaka jest prawda o jego życiu

Zobaczcie jak mieszka Andrzej Gołota zaglądając do naszej galerii poniżej! 

Gołota będzie czytał bajki dzieciom

Jak się jednak okazuje, Andrzej Gołota pojawi się w jednej z bibliotek w Chicago, gdzie będzie czytał wraz ze swoim synem książkę dla dzieci. - Cos dla maluszkow... :) Po trzech dekadach emocji dla kibicow, z ringu, Andrew z Andrzejkiem zaprezentuja "na zywo z biblioteki" - czytanie bajki w srode, 28 lipca o godz. 10 rano CT ( 5 po poludniu czasu Polskiego) po Polsku i Angielsku na Ig oraz facebook - Chicago Public Library - napisała na Instagramie żona Andrzeja Gołoty. 

Nazwał Andrzeja Gołotę KALEKĄ! Żona nie mogła już dłużej czekać. UJAWNIŁA wyniki badań

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy pięściarz w historii polskiego boksu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze