69-letni mistrz kung-fu brutalnie ZNOKAUTOWANY! Fani patrzyli na to z przerażeniem [WIDEO]

2020-05-20 17:25 MSo
Mistrz kung-fu znokautowany
Autor: Youtube ZRZUT EKRANU Mistrz kung-fu znokautowany

Gwiazdy sportów walki nie boją się wielkich wyzwań. Nawet, gdy sytuacja wydaje się być dramatyczna i z góry przegrana, to honor nie pozwala im powiedzieć "nie". Udowodnił to doświadczony, samozwańczy mistrz kung-fu. 69-latek został trzykrotnie znokautowany, raz tak ciężko, że wszyscy zebrani patrzyli na to z przerażeniem.

Tylko 30 sekund potrzebował znacznie młodszy, amatorski zawodnik MMA do znokautowania samozwańczego mistrza kung-fu. 69-letni Ma Baoguo jest nauczycielem tai chi we wschodnich Chinach. Niestety, pokazowa walka z 50-latkiem zdecydowanie nie wyszła mu na zdrowie. Wang Qingmin powalił rywala na deski trzykrotnie.

Tragiczna ŚMIERĆ gwiazdora podczas zabawy z synem w morzu! Odnaleziono jego ciało

Niewątpliwie doświadczony Baoguo nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tym pojedynku, posyłając tylko jedno kopnięcie. W pół minuty otrzymał trzy bardzo mocne ciosy prawą ręką, które zwalały go z nóg. Za trzecim razem dość długo nie podnosił się z maty. Zgromadzeni fani patrzyli na to z niepokojem.

Ciężki nokaut wyglądał naprawdę poważnie! Weteran sztuk walki został zawieziony do szpitala, ale na całe szczęście jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Sędzią pojedynku, który przytomnie zareagował szybko na sytuację, był Pang Haotian, licencjonowany arbiter WBC.