Tragiczna ŚMIERĆ gwiazdora podczas zabawy z synem w morzu! Odnaleziono jego ciało

2020-05-20 16:39 MSo
Shad Gaspard
Autor: Instagram / Shad Gaspard Shad Gaspard

Potwierdziły się dramatyczne obawy związane z zaginięciem gwiazdy wrestlingu i ekranu podczas zabawy z 10-letnim synem. Shad Gaspard i chłopiec zostali porwani przez morskie fale. Jego potomka udało się uratować, ciało zawodnika odnaleziono po kilku dniach. To ogromna tragedia dla świata sportu i ekranu.

W poniedziałek w mediach pojawiła się dramatyczna wiadomość o zaginięciu byłego zapaśnika najważniejszych federacji wrestlingu na świecie i aktora, Shada Gasparda. "Daily Star" informował o tym, że 39-latek został porwany przez morskie fale podczas zabawy z synem u wybrzeży Kalifornii.

Wotore 2: Są PIĘKNE, brutalne i groźne! Pierwsza walka Polek na gołe pięści [ZDJĘCIA]

Momentalnie na pomoc ruszyli im ich koledzy, a także ratownicy morscy. Udało się im uratować 10-letniego potomka byłego wrestlera. Niestety, Gaspard został porwany przez żywioł i od kilku dni był uznawany za zaginionego. Rodzina, przyjaciele i fani z każdą kolejną godziną mieli coraz czarniejsze myśli.

Los Angeles County Fire Department potwierdził informację o odnalezieniu ciała Shada Gasparda. 39-latek został zidentyfikowany we wtorek po południu. - Chciałabym wyrazić wdzięczność dla ratowników, którzy uratowali Aryeha - napisała żona Gasparda, Siliana przed potwierdzeniem tragicznych wiadomości.

Gwiazdor sportu STRZELIŁ do swojego przyjaciela! Mógł zostać mordercą z powodu syna

Shad Gaspard to profesjonalny wrestler, który występował przez lata dla największej organizacji, WWE. Dziesięć lat temu rozpoczął karierę filmową. Zdarzało mu się występować w roli kaskadera, a także dostawać poważniejsze role. Grał m.in. w The Last Sharknado: It's About Time czy Officer Downe.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.