ACA 114 TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE. Walka Omielańczuka z Johnsonem GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE? Omielańczuk - Johnson na ACA 114 STREAM i TRANSMISJA TV

2020-11-26 16:03
Daniel Omielańczuk i Tony Johnson
Autor: ACA Daniel Omielańczuk i Tony Johnson

Gala ACA 114 STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA TV z gali ACA 114 Łódź 26.11.2020 STREAM LIVE w INTERNECIE z Gali ACA 114 w Łodzi TRANSMISJA ONLINE PPV Gdzie oglądać galę ACA 114? Już w czwartek 26 listopada odbędzie się kolejna gala organizacji ACA w Polsce! W Łodzi do klatki wejdzie m.in. Damian Omielańczuk, który stanie przed ogromną szansą na uczynienie tej jesieni w świecie sportów walki w naszym kraju jeszcze piękniejszą. Polak pobije się o pas mistrza organizacji w wadze ciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Tony Johnson. "Hulk" to była gwiazda organizacji Bellator czy ONE Championship. Jego ostatni pojedynek zakończył się przypadkowym uszkodzeniem oka już w pierwszej rundzie. Oby tym razem było inaczej! Gala ACA 114 LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO PPV Gdzie obejrzeć galę ACA 114 Na jakim programie?

ACA 114: Omielańczuk - Johnson STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Ten rok jest po prostu znakomity dla świata polskich sportów walki! Rodzimi zawodnicy biją się znakomicie w czołowych organizacjach. Pas największej z nich, UFC w wadze półciężkiej zdobył m.in. Jan Błachowicz. Teraz o mistrzostwo świata, ale ACA, powalczyć ma Daniel Omielańczuk. Jego przeciwnikiem 26 listopada w Łodzi będzie Tony Johnson. "Hulk" już dwukrotnie mierzył się o to trofeum, ale najpierw walka została przerwana przez wsadzenie palca w oko, a następnie Evgeniy Goncharov pokonał go po jednogłośnej decyzji sedziów. - Znając umiejętności obu zawodników spodziewam się bardzo efektownego pojedynku. Walki o pas budzą zawsze dodatkowe emocje, a fakt że żadnemu z Polaków nie udało się do tej pory zdobyć pasa ACA tylko potęguje oczekiwania fanów. – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA na Europę. "Hulk" wystąpi na gali w Polsce po raz trzeci. Po raz pierwszy Amerykanin zaprezentował się przed polską publicznością podczas ACA w Warszawie. Na Torwarze zdominował Denisa Smoldareva, a bardzo efektowny triumf zapewnił mu występ w walce o pas podczas ACA 96 w Łodzi. Właśnie wtedy doszło do wyżej wspominanego faulu.

Najpierw Błachowicz, teraz Omielańczuk! Polak powalczy o pas z "Hulkiem". Vlog Andrzeja Kostyry

ACA 114 Omielańczuk - Johnson GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszyscy kibice obejrzą galę za pośrednictwem systemu PPV. Transmisja ACA 114 startuje 26 listopada, w czwartek, o godz. 18:00. Transmisję będzie można obejrzeć na żywo z polskim komentarzem. Cena PPV wynosi 25 zł, a dostęp można wykupić na www.aca-mma.tv. Nie ma transmisji TV z gali ACA 114!

Najnowsze