High League

i

Autor: High League - materiały prasowe

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki w karcie walk HIGH League 3! K-1 w małych rękawicach

2022-05-20 18:57

Włodarze High League zaskoczyli fanów kolejnym, wspaniałym starciem! Okazuje się, że na wydarzeniu, które już za dwa tygodnie rozgrzeje wszystkich fanów polskiego freak-fightu, zobaczymy starcie między Alanem Kwiecińskim a Dawidem Załęckim! Przed nami wielkie, sportowe emocje.

Alan Kwieciński wróci do klatki na HIGH League 3! “Alanik” po raz kolejny wyjaśni konflikt. Tym razem jego rywalem będzie ojciec Denisa Załęckiego, Dawid! Bilety dostępne na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV.

Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli w słynnych piąstkówkach!

Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że “Crazy” w starciu z “Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Alan Kwieciński do klatki HIGH League wyjdzie po raz drugi. W lutym w Krakowie przegrał przez decyzję z Denisem Załęckim, a to starcie poprzedził gorący konflikt, który nie został jeszcze wyjaśniony. Tym razem gwiazdor Warsaw Shore zmierzy się z ojcem swojego konkurenta!

“Alanik” i “Crazy” również za sobą nie przepadają. Zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, “uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba wyjaśnić w klatce!

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów! Bilety dostępne w serwisie Eventim.pl.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert "Robur WK" Orzechowski i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową.

Bilety w cenie od 99 zł są dostępne w serwisie Eventim.pl. Nie zwlekaj z zakupem i kup bilet już dzisiaj. Nie może Cię tam zabraknąć!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV - w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aby zobaczyć, jak Robert Burneika trenuje przed High League 3, przejdź do galerii poniżej.

Karta walk High League 3

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
  • Boks birmański: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
  • Ewa "Kleo" Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Paweł "Scarface" Bomba
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński
Sonda
Czy będziesz oglądać galę High League 3?
Kamila Wybrańczyk grozi Brodnickiej przed High League 3!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze