Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/Amadeusz Ferrari/Instagram/Arkadiusz Tańcula Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula

Gorąco przed FAME 19

Amadeusz Ferrari przejechał się po Tańculi. Wyzwał go od śmieci, poruszył temat rodziny Murańskich

2023-08-08 16:06

Amadeusz Ferrari i Arkadiusz Tańcula to bohaterowie walki wieczoru gali FAME MMA 19, która odbędzie się już 2 września. Ten drugi początkowo miał zmierzyć się z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, ale pięściarz niespodziewanie zrezygnował z walki, a w jego miejsce wskoczył jeden z największych gwiazdorów FAME. Między Ferrarim a Tańculą od pierwszej chwili mocno iskrzy. Ostatnio były "Władca Piekieł" przejechał się po najbliższym rywalu. Wyzwał go od śmieci i poruszył przy tym temat rodziny Murańskich!

Arkadiusz Tańcula od pewnego czasu wiedział, że podczas FAME 19 ma stoczyć hitową walkę wieczoru, ale nie spodziewał się, że w klatce zmierzy się z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Pierwotnie oficjalnie ogłoszono nawet main event pomiędzy Tańculą a "Diablo" Włodarczykiem, jednak po kilku dniach pięściarz wycofał się z walki i federacja musiała szybko znaleźć zastępstwo. Postawiono na jedną z największych gwiazd FAME, która walczyła m.in. z Kamilem Łaszczykiem na FAME MMA 17. Mogłoby się wydawać, że jest to zestawienie ratunkowe, bez większych emocji, ale już podczas pierwszego spotkania twarzą w twarz okazało się, że "Ferrari" ma ogromne pretensje do Tańculi i próbował go uderzyć podczas face to face! Tuż po nim Roślik starał się wyjaśnić, o co mu chodzi.

Amadeusz Ferrari przejechał się po Tańculi. Wyzwał go od śmieci

Na tym swoim kanale pomawiał ludzi, pomówił również mnie. Kto jest farmazonem? Śmieć je***y, nie lubię go. W najgorszym momencie mojego życia pie****ił farmazony na swoim kanale. Ja jestem przyjacielem rodziny Murańskich, wiem co ta k***a im wyrządziła - mówił "Ferrari" w rozmowie z Fansportu.pl. Nawiązał tym samym do przeszłości zarówno swojej, jak i rodziny Murańskich, z którą Tańcula przez wiele miesięcy toczył konflikt.

Już 2 września Ferrari i Tańcula będą mogli sobie wszystko wyjaśnić na gali FAME 19. Będzie to main event w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie odbędzie się łącznie 10 elektryzujących pojedynków. Do klatki wejdą też m.in. Marcin Wrzosek, Piotr Szeliga, Robert Karaś czy Sebastian Fabijański. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie famemma.tv!

Sonda
Kto wygra walkę Tańcula - Ferrari?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze