Andersz i Mała Ania trzęśli się z zimna! Ogromne poświęcenie przed galą EFM SHOW

2021-04-06 22:04 Mateusz Sobiecki
EFM Challenge SHOW
Autor: EFM Show - Materiały Prasowe EFM Challenge SHOW

Tego w polskim MMA jeszcze nie było! Rywalizacja drużyn Małej Ani, Alana Andersza, Roberta Pasuta i Jongmena odbywa się nie tylko w oktagonie, ale również na YouTube w postaci EFM CHALLENGE SHOW. W czwartym odcinku mierzą się ze sobą teamy Ani i Alana. Przed nimi MOCNE starcie.

EFM SHOW to Gala MMA, która odbędzie się już 9 kwietnia. Zanim jednak rywale skrzyżują rękawice, organizatorzy dają możliwość poznania biorących w niej udział fighterów. Podzieleni na cztery teamy (cztery żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień) rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach (EFM CHALLENGE SHOW), a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każdy wygrany challenge drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

W czwartym odcinku EFM CHALLENGE SHOW rywalizacja nabrała rumieńców! Zestawione zostały ze sobą drużyny Alana Andersza i Małej Ani. Tym razem uczestnicy mierzyli się z durianem – najbardziej śmierdzącym owocem świata. Wygrywał ten, który zjadł najszybciej i utrzymał w sobie w sobie całość posiłku. W starciu brali udział Marcin Maleszewski (Team Woda) oraz Arek Kaszuba (Team Ogień). Ponadto, do zmagań przystąpili też sami kapitanowie! Ten, który wytrzymał dłużej w lodowatej wodzie, zgarniał dodatkowe punkty dla swojego zespołu.

Gala EFM SHOW już w ten piątek od godz. 18.00. KUP PPV TUTAJ!

Który team wygrał i uzyskał największą przewagę nad rywalami przed starciami w oktagonie 9 kwietnia? Sprawdźcie sami!

Finał rywalizacji pomiędzy zawodnikami i kapitanami drużyn odbędzie się już w najbliższy piątek na gali EFM SHOW. Już teraz możecie wykupić dostęp do tego wydarzenia. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona! Cena? Od 1 kwietnia 24.99 zł.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze