Andrzej Grzebyk

i

Autor: Tomasz Golla / SE Andrzej Grzebyk

Andrzej Grzebyk powalczy o pas KSW?! Jasna deklaracja | KOLOSEUM

2021-07-30 11:06

To jedna z największych gwiazd polskiego MMA! Andrzej Grzebyk jest coraz bliżej mistrzowskiego tytułu organizacji KSW. Były podwójny mistrz federacji FEN po niespodziewanej porażce z Mariusem Żaromskisem zrewanżował się Litwinowi. Czy teraz wejdzie do ringu mierzyć się o pas? Po wygranej padła z jego ust jasna deklaracja!

Andrzej Grzebyk podczas lipcowej gali KSW 62 odniósł drugie zwycięstwo w organizacji i jest o krok od pojedynku o mistrzowski pas. "Double Champ" wrócił do klatki po sensacyjnej porażce z Litwinem Mariusem Żaromskisem. Po kontuzji wszedł do ringu i szybko znokautował swojego poprzedniego pogromcę. Rewanż przybliży go do mistrzowskiego pasa?

Po zwycięstwie został zapytany o to, czy teraz czas na walkę o pas mistrzowski KSW. A może przed wielkim sprawdzianem czeka go jeszcze jeden pojedynek? - Ciężko mi powiedzieć. Takie pytania to do mojego menedżera, Artura Gwoździa. On na pewno coś wie. Ja na razie nie chce o tym myśleć. Trudny okres za mną! Wybrałem najdłuższą drogę, jaką mogłem. Zawodnicy może wybierają najkrótszą drogę, ja nie - mówił Grzebyk.

Cała rozmowa z Andrzejem Grzebykiem po wygranej na KSW 62 w materiale wideo i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Andrzej Grzebyk po triumfie w rewanżu na KSW 62
Najnowsze