Antoni Królikowski

i

Autor: Marek Kudelski / SUPER EXPRESS Antoni Królikowski

Antoni Królikowski zadebiutuje w świecie sportów walki! Wydała się jego rola, internauci w szoku

2022-03-31 9:38

Takich informacji nikt się nie spodziewał. W ostatnim czasie głośno jest o Antonim Królikowskim. Ten spróbuje się jednak odciąć od kontrowersji i debiutuje z nowym projektem. Chodzi o sporty walki! Czym będzie zajmował się Antoni Królikowski w Royal Division, nowej freak-fightowej organizacji MMA? Wydała się jego rola.

Freak-fightowe organizacje szaleją. Pojawiają się kolejne federacje, które próbują rzucić wyzwanie takim tuzom jak FAME MMA czy High League. Jedną z nich będzie Royal Division, która w nadchodzący weekend we Wrocławiu organizuje pierwszą konferencję przed galą w Opolu. Ogłoszono, że jedną z osób zamieszaną w projekt jest popularny aktor Antoni Królikowski. W sieci zawrzało. Niektórym internautom zdecydowanie się to nie spodobało.

NIE PRZEGAP! Artur Szpilka zawodnikiem KSW! "Były rozmowy z Adamkiem, chcę walki z Diablo" [TYLKO U NAS]

Royal Division: Antoni Królikowski szefem organizacji MMA

Organizacja Royal Division potwierdziła w swoich mediach społecznościowych, że kontrowersyjny w ostatnim czasie aktor będzie włodarzem federacji.

- Nastał więc czas aby odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych przez was pytań, kto pociąga za sznurki? POZNAJCIE POTĘŻNEGO WŁODARZA ROYAL DIVISION, KTÓRYM JEST ZNANY I LUBIANY ANTEK KRÓLIKOWSKI. Antoni jest bohaterem takich produkcji, jak Pętla, Jak pokochałam gangstera, Dom nad rozlewiskiem, Lejdis, czy Miasto 44, toteż występy przed kamerą nie stanowią dla niego absolutnie żadnego problemu, a jak będzie z okiełznaniem naszych gwiazd - czytamy na Instagramie.

Sonda
Będziesz oglądał gale Royal Division MMA?

Antoni Królikowski - czy interesuje się sportem?

Antoni Królikowski często chwali się w mediach społecznościowych tym, jak ogląda mecze Liverpoolu. Jest wielkim fanem ekipy "The Reds" i ma koszulkę ze swoim numerem i ksywką "Królik". Często pojawia się także na meczach Legii Warszawa. Jak będzie wyglądała jego przygoda ze sportami walki? Tego przekonamy się już niedługo!

Kiedy gala Royal Division? Pierwsza konferencja przed galą zaplanowana jest na 2 kwietnia we Wrocławiu. Gala odbędzie się 30 kwietnia w Opolu.

Grób Pawła Królikowskiego dwa lata po jego śmierci. Niezapomniani
Najnowsze