Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Padły ważne słowa!

Arkadiusz Tańcula zwrócił się do fanów. Te słowa każdy powinien wziąć do serca, ważne przesłanie gwiazdy FAME MMA

2023-02-20 21:09

Arkadiusz Tańcula postanowił zwrócić się do swoich fanów. Zawodnik i aktor, który znany jest z występów w federacji Fame MMA, postanowił na swoim Instagramie podzielić się wyjatkowo ważną radą, którą każdy powinien wziąć sobie do serca.

Arkadiusz Tańcula postanowił zamieścić bardzo ważne słowa na swoich mediach społecznościowych. Gwiazdor znany z występów w Fame MMA, a także z serialowego hitu, "Lombard. Życie pod Zastaw", podzielił się bardzo ważną myślą, który każdy powinien wziąć sobie do serca. Obok tych słów nie da się przejść obojetnie.

Arkadiusz Tańcula zaskoczył swoich fanów. Wyjątkowo ważne słowa gwiazdora Fame MMA

Arkadiusz Tańcula jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiej sceny freak-fightów, jak tez show-biznesu. Zawodnik MMA i artysta, który znany jest ze swojego występu w telewizyjnym programie "Lombard. Życie pod Zastaw", zyskał wielką popularność dzięki występom w federacji Fame MMA. Wielkie zainteresowanie życiem Tańculi zauważyć możemy na jego mediach społecznościowych, gdzie obserwowany jest przez tysiące fanów, złaknionych zdjęć z jego treningów i życia prywatnego. Tym razem, zamiast publikacji o nacechowaniu sportowym, Tańcula postanowił podzielić się niezwykle ważną myślą, którą każdy powinien sobie wziąć głęboko do serca. Obok takich słów ciężko przejść obojętnie.

- Nie podcinaj innym skrzydeł tylko dlatego, że sam boisz się latać - głosił napis na grafice umieszczonej przez Arkadiusza Tańculę na jego mediach społecznościowych.

Arkadiusz Tańcula

i

Autor: instagram.com/arkadiusz_tancula
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze