Artur Szpilka

i

Autor: Marek Zieliński/SE Artur Szpilka

wyłożył kawę na ławę

Artur Szpilka bez ogródek o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem! Szczerze podsumował swoje kolejne starcie w KSW, jasny komunikat

2022-11-02 7:40

Po swojej ostatniej walce z Denisem Załęckim podczas HIGH League 4, która zakończyła się wygraną "Szpili", pięściarz wraca do federacji KSW, gdzie czeka go elektryzujące starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem. Okazuje się, że nie tylko kibice czekają już na ten pojedynek, bowiem Artur Szpilka postanowił powiedzieć to, co naprawdę myśli o tej walce. Walnął prosto z mostu.

Włodarze federacji KSW w postanowili nie tylko z przytupem zamknąć 2022 rok, zestawiając ze sobą Mameda Khalidova oraz Mariusza Pudzianowskiego, ale również w ten sam sposób rozpocząć kolejny. W walce wieczoru gali XTB KSW 78, która odbędzie się 28 stycznia, zmierzą się ze sobą Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Po swoim ostatnim pojedynku z Denisem Załęckim na HIGH League 4, która musiał zostać przerwany przez kontuzję "Bad Boya", Artur Szpilka nie ukrywał, że świat freak fightu chyba nie jest dla niego. Teraz więc może pochwalić się mocnym, sportowym zestawieniem i jak sam przyznał, na to czekał.

Artur Szpilka z niczym się nie krył! Wprost powiedział, co myśli o walce Szpila - Wrzosek na KSW 78, wyłożył kawę na ławę

Kiedy tylko pojawiła się oficjalna zapowiedź walki Szpilka - Wrzosek na XTB KSW 78, "Szpila" postanowił w kilku słowach przekazać, co myśli o takim zestawieniu. - 28.01.2023 Szczecin ??Wyzwanie sportowe,emocje gwarantowane ?? @ksw_mma Jaram Się ??? Teraz 3 miesiące ciężkiej pracy … - napisał w mediach społecznościowych Artur Szpilka, chwaląc się swoim kolejnym pojedynkiem dla federacji KSW. 

Artur Szpilka bez ogródek o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem! Szczere podsumował swoje kolejne starcie w KSW, jasny komunikat

Trudno dziwić się "Szpili", że nie może doczekać się takiego zestawienia, bowiem bez dwóch zdań będzie to jedna z najbardziej elektryzujących i najbardziej wyczekiwanych walk w ostatnim czasie, podobnie jak starcie Khalidov - Pudzianowski. W swoim debiucie w KSW, Arkadiusz Wrzosek pokonał Tomasza Sararę przez TKO, tuż pod koniec walki, a Artur Szpilka z kolei okazał się lepszy od Siergieja Radczenko. 

Zobaczcie, jaki tatuaż sprawił sobie ostatnio Artur Szpilka, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygra walkę Artur Szpilka - Arkadiusz Wrzosek?

? Czy Raków grałby w Europie lepiej niż Lech? Iga Świątek faworytką turnieju WTA Finals. Krychowiak szykuje się na mundial, a Sochan punktuje w NBA!

To tylko niektóre tematy najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT. Posłuchajcie!

Listen to "Piłkarz za MILIARD euro to ABSURD! LM zejdzie na psy." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze